ادغام یارانه نقدی با یارانه معیشتی، اشتباه است

به گزارش تور سریلانکا، خبرنگاران/اصفهان یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: ادغام یارانه نقدی با یارانه معیشتی کاری اشتباه و به ضرر مردم است و مسئولان باید به قول هایی که می دهند عمل نمایند تا اعتماد عمومی مردم خدشه دار نشود.

ادغام یارانه نقدی با یارانه معیشتی، اشتباه است

اصغر سلیمی در گفت وگو با تور سریلانکا در مورد مصوبه ادغام یارانه نقدی با یارانه معیشتی مطرح شده از سوی کمیسیون تلفیق مجلس، اظهار کرد: معتقدم این ادغام کار درستی نیست، چرا که قول می دهیم که یارانه معیشتی نفری 50 هزار تومان باشد و خیلی ها هستند که یارانه معیشتی به آنان اختصاص یافته است، اما یارانه اصلی دریافت نمی نمایند که در این صورت یکسری افراد حذف می شوند و فقط یک سری از افراد می توانند از یارانه معیشتی استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه نباید این حلقه را تنگ تر کنیم، اضافه کرد: نظرمان این است که یارانه اصلی سر جای خودش باشد و افرادی که دهک های بالا هستند نباید یارانه دریافت نمایند، اما یارانه معیشتی همان طور که رئیس جمهور گفت باید بدون کم و کاست به 60 میلیون نفر پرداخت گردد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، گفت: پرداخت یارانه ها باید تا زمانی که وضع مالی مردم بهبود و تحریم ها کاهش یابد تداوم پیدا کند. بنابراین ادغام یارانه نقدی با یارانه معیشتی کاری اشتباه و به ضرر مردم است. مسئولان باید به قول هایی که می دهند عمل نمایند تا اعتماد عمومی مردم خدشه دار نگردد.

سلیمی اظهار داشت: این مصوبه هنوز به صحن مجلس نیامده و بعید است که نمایندگان با چنین طرحی موافقت نمایند. طرح ادغام یارانه نقدی با یارانه معیشتی باید به تصویب نمایندگان برسد تا بتواند اجرایی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 129

به "ادغام یارانه نقدی با یارانه معیشتی، اشتباه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادغام یارانه نقدی با یارانه معیشتی، اشتباه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید