بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از مرکز آنژیوگرافی بیمارستان شهید مصطفی خمینی

به گزارش تور سریلانکا، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از مرکز آنژیوگرافی و اتاق عمل جراحی قلب بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام که در حال ساخت هستند بازدید کرد.

بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از مرکز آنژیوگرافی بیمارستان شهید مصطفی خمینی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای دانشجویی استرالیا برای ایرانیان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار از ؛ کریمیان رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در جریان این بازدید گفت: احداث و تکمیل مرکز آنژیوگرافی و اتاق عمل قلب باز در ایلام ، سبب می گردد که بیماران ایلامی خدمات درمانی مربوطه را در استان ایلام دریافت کنند و از عزیمت این بیماران به سایر استان ها جلوگیری خواهد شد و این موضوع می تواند تاثیر زیادی در افزایش رفاه حال بیماران داشته باشد .

او ادامه داد: قطعاً با بهره برداری از مرکز آنژیوگرافی و اتاق عمل قلب باز ، میزان رضایتمندی مردم استان ایلام و همچنین بیماران قلبی ساکن در این استان ، از ارائه خدمات تخصصی ارتقاء پیدا خواهد نمود .

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در رابطه با زمان بهره برداری از این طرح ها بیان نمود : امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک مرکز آنژیوگرافی و بخش جراحی قلب باز در بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام را در مدار خدمات دهی به مردم شریف استان ایلام قرار دهیم .

ن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 128

به "بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از مرکز آنژیوگرافی بیمارستان شهید مصطفی خمینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از مرکز آنژیوگرافی بیمارستان شهید مصطفی خمینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید