خبرنگاران آزمایش سه داروی کرونایی بر روی انسان در روسیه شروع شد

به گزارش تور سریلانکا، مسکو - خبرنگاران - آزمایش سه دارو که مراحل آزمایش را طی نموده اند برای مداوای بیماران کرونایی بر روی انسان در روسیه شروع شد.

خبرنگاران آزمایش سه داروی کرونایی بر روی انسان در روسیه شروع شد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

دفتر مطبوعاتی آژانس درمانی-بیولوژیکی روسیه روز سه شنبه در بیانیه ای گفت که به دستور ورونیکا اسکوارتسووا رئیس این آژانس، آزمایش بالینی (آزمایش بر روی افراد) سه داروی به نامهای مفلوخین، کالیداویر و گیدروکسی خلوروخین که برای مداوای کرونا بکار گرفته می گردد، شروع شد.

در بیانیه به نقل از اسکوارتسووا گفته شد: این داروها در مرکز دولتی پژوهشی بورنازیان آژانس درمانی-بیولوژیکی روسیه در سه گروه از بیماران با وضع متفاوت سلامتی آزمایش خواهد شد.

این آزمایش ها با موافقت کتبی بیماران که در مرکز بورنازیان بستری می شوند، صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است دانشمندان روسیه از یک ماه پیش برای ساخت داروهایی برای مداوای بیماران کرونایی کوشش می نمایند.

ستاد مقابله با گسترش کرونا در روسیه امروز گفت که طی 24 ساعت گذشته یک هزار و 154 نفر دیگر در 43 منطقه روسیه به کرونا مبتلا شدند تا رکورد تازه ای در تعداد مبتلایان طی یک روز به ثبت برسد.

به گزارش روز سه شنبه این ستاد، طی روز گذشته در روسیه، 11 تن دیگر جان خود را به دلیل ابتلا به این بیماری از دست دادند تا تعداد جانباختگان به 58 تن برسد.

در حال حاضر بر اساس آمار رسمی، هفت هزار و 497 نفر در 81 منطقه روسیه به کرونا مبتلا شده اند در حالی که تعداد بیماران مرخص شده 494 نفر گزارش شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 264

به "خبرنگاران آزمایش سه داروی کرونایی بر روی انسان در روسیه شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آزمایش سه داروی کرونایی بر روی انسان در روسیه شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید