خرید و فروش و انتقال امتیاز مسکن ملی ممنوع است

به گزارش تور سریلانکا، خبرنگاران/بوشهر مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: بر اساس اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی استان بوشهر واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر ممنوع است.

خرید و فروش و انتقال امتیاز مسکن ملی ممنوع است

جهت دریافت خدمات آلاچیق های فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

فرزاد رستمی در این خصوص اظهار کرد: بر اساس این اطلاعیه واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع است و بر اساس مقررات پیگرد قانونی دارد.

وی با توجه به این اطلاعیه اضافه نمود: ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی است و ثبت نام در سامانه به معنای عضویت یا تخصیص واحد نیست و چه بسا پس از آنالیز شرایط قانونی فرد ثبت نام کننده غیر واجد شرایط تشخیص داده گردد و به این ترتیب مدارک آن از جمله کد رهگیری و... فاقد هر گونه ارزش است. لذا خرید و فروش آن فقط باعث از بین رفتن سرمایه خریدار می باشد.

این مسئول بیان نمود: امتیاز این قبیل افراد باطل می گردد و همچنین واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع است و بر اساس مقررات پیگرد قانونی دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر تاکید نمود: در ادامه این اطلاعیه آمده در صورت مبادرت به واگذاری امتیاز به غیر، علاوه بر اقدام قانونی علیه افراد متخلف، امتیاز آن ها باطل و افراد خریدار نیز از هیچ حقوقی بهره مند نخواهند شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان بوشهر، برگه پرینت ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیر قانونی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 162

به "خرید و فروش و انتقال امتیاز مسکن ملی ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید و فروش و انتقال امتیاز مسکن ملی ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید