رقابت پایاپای ترامپ و اوباما برای عنوان تحسین برانگیزترین مرد سال 2019

به گزارش تور سریلانکا، دونالد ترامپ و باراک اوباما رقابت بسیار نزدیکی برای لقب تحسین برانگیزترین مرد سال 2019 دارند.

رقابت پایاپای ترامپ و اوباما برای عنوان تحسین برانگیزترین مرد سال 2019

به گزارش تور سریلانکا، به نقل از روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا 18 درصد از آرا در نظرسنجی سالانه شرکت گالوپ را به عنوان تحسین برانگیزترین مرد جهان دریافت کرده و این در حالی است که باراک اوباما، رییس جمهور پیشین آمریکا نیز دقیقا گزینه مورد نظر 18 درصد از رای دهندگان این نظرسنجی بوده است.

ایلان ماسک، برنی سندرز و جیمی کارتر نیز از دیگر افراد یاد شده در این نظرسنجی بوده اند اما هیچ یک بیشتر از دو درصد رای به دست نیاوردند.

در این نظرسنجی 45 درصد از جمهوری خواهان به ترامپ و 41 درصد از دموکرات ها به اوباما رای داده اند، در حالی که تنها دو درصد از دموکرات ها به ترامپ و سه درصد از جمهوری خواهان به اوباما رای داده اند.

10 درصد از مستقل ها نیز به ترامپ و 12 درصد به اوباما رای داده اند.

در میان زنان تحسین برانگیز نیز میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا برای دومین سال پیاپی عنوان نخست را به دست آورد و به تنها زنی تبدیل شد که در نظرسنجی امسال با 10 درصد از حمایت دو رقمی برخوردار است.

ملانیا ترامپ، بانوی اول فعلی آمریکا دومین جایگاه نطرسنجی امسال را با پنج درصد از آن خود کرده و با این حال نتیجه بهتری نسبت به هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ریاست جمهوری در سال 2016 و گرتا تونبرگ، فعال اقلیمی به دست آورده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 59

به "رقابت پایاپای ترامپ و اوباما برای عنوان تحسین برانگیزترین مرد سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت پایاپای ترامپ و اوباما برای عنوان تحسین برانگیزترین مرد سال 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید