شهردار تبریز: در پیشگاه مردم سربلندیم

به گزارش تور سریلانکا، خبرگزاری خبرنگاران-شهردار تبریز گفت: تیم فعلی مدیریت شهری با تمام توان کار نموده و پیش مردم سربلند است.

شهردار تبریز: در پیشگاه مردم سربلندیم

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ایرج شهین باهر که در آیین بهره برداری از فاز دوم مسیرگشایی شهید میلانی سخن می گفت، اضافه نمود: اگر در انتها شورای پنجم، شهرداری را بدون بدهی تحویل مردم می دهیم در سایه شفافیت و جلوگیری از هزینه های بی مورد است.

وی اظهار کرد: شهرداری تبریز امروز به خاطر کوشش های تیم فعلی مدیریت شهری که در چهار سال گذشته با تمام توان کار نموده اند، پیش مردم سربلند است.

او ادامه داد: به رغم اینکه در دوره شورای پنجم، شهرداری تبریز صدها پروژه در مناطق مختلف شهر اجرا نموده، اما هیچ پرونده قضایی تشکیل نشده و یا موضوعات خاص پیش نیامده است و این، ارزش کار تیم کنونی را نشان می دهد.

شهردار تبریز گفت: اینکه ما صد پروژه انجام دهیم اما 90 پرونده در نهادهای نظارتی تشکیل گردد، دلچسب نیست. دلچسب این است که ماموریت ها و اقدامات در سایه مدیریت بخش هایی همچون عمرانی، بازرسی، حراست، شهرداران مناطق و تمامی عزیزانی که در این حوزه ها دقت و تامل و تاثیر دارند، به درستی انجام گردد.

او اضافه نمود: همکاران ما در دوره فعلی مدیریت شهری، طوری کار نموده اند که لازم نباشد بعد از اتمام ماموریت ها به مراجع قضایی جوابگو باشیم و این، بسیار حائز اهمیت است.

ایرج شهین باهر با بیان اینکه در دوره فعلی مدیریت شهری ترک تشریفات وجود نداشته است، گفت: امروز کمتر دستگاهی پیدا می گردد که تمامی قراردادهای خود را در معرض دید عموم قرار دهد. به طوری که همه شهروندان می توانند جزئیات قراردادها، موضوعات اقتصادی و هزینه کرد شهرداری را در سامانه شهرداری مشاهده نمایند.

او بیان نمود: اگر در انتها شورای پنجم، شهرداری را بدون بدهی تحویل مردم می دهیم در سایه شفافیت، مدیریت شیشه ای و قانونی و جلوگیری از هزینه های بی مورد است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 974

به "شهردار تبریز: در پیشگاه مردم سربلندیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهردار تبریز: در پیشگاه مردم سربلندیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید