مرادی: هیچ آثاری از بازیکنان سپاهان در زمین نبود که بازی را شروع کنیم، می توانند در آسیا هم از این کارها نمایند؟

به گزارش تور سریلانکا، جلال مرادی، ناظر بازی ملاقات سپاهان و پرسپولیس تأکید کرد که سپاهانی ها در زمین مسابقه حاضر نشدند تا شرایط برگزاری مسابقه فراهم گردد.

مرادی: هیچ آثاری از بازیکنان سپاهان در زمین نبود که بازی را شروع کنیم، می توانند در آسیا هم از این کارها نمایند؟

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش تور سریلانکا، جلال مرادی، ناظر بازی ملاقات سپاهان و پرسپولیس در مورد اتفاقات ملاقات امروز و لغو ملاقات گفت: اگر بازی سپاهان با یک تیم آسیایی بود، آیا آنها دیر به استادیوم می آمدند و مسئولان AFC این موضوع را قبول می کردند؟ چه تفاوتی میان بازی آسیایی یا بازی های داخلی خودمان است؟

وی با اشاره به ادعای سپاهانی ها مبنی بر اینکه طرفداران تیم شان اجازه خروج اتوبوس تیم از هتل را نمی دادند، عنوان نمود: ساعت 14 این مسئله را شنیدیم و فرمانده نیروی انتظامی در هتل حضور یافت. ما ثانیه به ثانیه ماجرا را رصد کردیم که اول می گفتند طرفداران اجازه خروج نمی دادند، اما بعد خاطرنشان کردند شرایط مهیاست، اما تیم بیرون نمی آید. حتی رفتند به تیم خاطرنشان کردند شرایط مهیاست و یگان ویژه را فرستادیم تیم را اسکورت نمایند و راستا پاکسازی گردد. اتوبوس تیم 16:15 یا 16:20 وارد استادیوم شد و زمانی که بازی باید شروع می شد، تیم به استادیوم آمد.

ناظر ملاقات سپاهان و پرسپولیس با اشاره به اینکه پس از حضور تیم سپاهان در استادیوم با مدیر و مدیر رسانه ای این تیم صحبت نموده است، گفت: به فتاحی، مدیر تیم و مدیر رسانه ای تیم خاطرنشان کردیم تیم به رختکن نرود و به زمین بیاید که بازی شروع گردد، اما گوش ندادند و به رختکن رفتند. ساعت 17 که آقای فتاحی (سرپرست تیم سپاهان) خاطرنشان کرد ما آماده بازی هستیم، هیچ آثاری از بازیکنان سپاهان در زمین وجود نداشت که بازی را شروع کنیم.

مرادی اضافه نمود: آقای نیکفر، رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان که بالا نشسته بود متوجه شد و به رختکن رفت تا درخواست کند تیم در زمین حاضر گردد، اما وقتی از رختکن بیرون آمد، یک نفر گفت به زمین نروید که بازی 3 بر صفر می گردد. شاهدان زیادی در استادیوم وجود دارند از جمله اصحاب رسانه که ما باز منتظر بازیکنان سپاهان بودیم و به داوران گفتیم تا 17:25 منتظر باشید و بازیکنان پرسپولیس نیز منتظر ورود به زمین بودند، اما هیچ بازیکنی از تیم سپاهان وارد زمین نشد.

وی با اشاره به اصول حرفه ای برگزاری یک مسابقه گفت: آیا تیمی که می خواهد بازی کند، در راهرو تمرین می نماید؟ تیمی که می خواهد بازی کند، نباید اسامی بازیکنانش را به ما اعلام کند تا لیست بازی را کنترل کنیم؟ باید از نیروی انتظامی نیز تشکر کنیم که کارشان را به خوبی و درستی انجام دادند. این را هم عوامل تیم سپاهان درست در زمانی که ساعت برگزاری بازی بود، به استانداری رفته بودند تا ببینند آیا بازی لغو می گردد یا نه. آنها تیم میزبان بودند، مگر می گردد میزبان دیرتر از همه به استادیوم بیاید؟ ما و تمام عوامل برگزاری مسابقه در استادیوم بودیم، آیا سپاهانی ها در بازی آسیایی هم می توانند این کار را انجام دهند؟

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 100

به "مرادی: هیچ آثاری از بازیکنان سپاهان در زمین نبود که بازی را شروع کنیم، می توانند در آسیا هم از این کارها نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادی: هیچ آثاری از بازیکنان سپاهان در زمین نبود که بازی را شروع کنیم، می توانند در آسیا هم از این کارها نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید