برگزاری دور نو مزایده خودرو های خارجی رسوبی

به گزارش تور سریلانکا، مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از برگزاری دور تازه مزایده خودرو های رسوبی وارداتی اطلاع داد.

برگزاری دور نو مزایده خودرو های خارجی رسوبی

به گزارش ایسنا، عبدالمجید اجتهادی، با اشاره به مزایده فوق العاده شماره 565 خودرو های خارجی رسوبی، اظهار کرد: از میان حدود 1062 دستگاه حدود 75 دستگاه در این مزایده به فروش نرفت. در واقع 58 دستگاه به علت مغایرت در مشخصات از مزایده خارج شد و 17 دستگاه خودرو نیز به فروش نرفت.

وی ادامه داد: استارت مزایده این 75 دستگاه از امروز زده می گردد و اطلاعیه های مربوطه منتشر خواهد شد تا تکلیف این خودرو ها تا قبل از 15 آبان ماه مشخص گردد.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در پاسخ به این سوال که چه خودرو هایی به مزایده خواهند رفت؟ گفت: 22 دستگاه پورشه واقع در مازندران از جمله این خودرو ها هستند. جزئیات سایر خودرو ها نیز اعلام خواهد شد.

نتیجه دور نخست مزایده چه بود؟

بر اساس این گزارش، فرایند مزایده مشخص تکلیف 1062 دستگاه خودرو های رسوبی وارداتی از هفتم مهرماه شروع و روز گذشته اسامی برندگان این مزایده اعلام شد. به گفته اجتهادی و به نقل از روابط عمومی سایت سازمان اموال تملیکی، بیش از 13 هزار نفر در این مزایده فوق العاده شرکت کردند. 965 خودرو به ارزش 2813 میلیارد تومان به فروش رفت که میانه رشد قیمت های پیشنهادی 85 درصد بوده است.

وی با این شرح که نیمی از مجموع متقاضیان ضمانت نامه بانکی به ادارات کل اجرایی استان ها تحویل داده اند، ادامه داد: 1260 ضمانت نامه برابر ضوابط قانونی به علت نرسیدن اصل ضمانت نامه و یا مغایرت های اسنادی و اطلاعاتی ابطال شدند.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تعداد افراد نهایی شرکت نماینده را 12 هزار و 71 نفر بیان نمود و گفت: متقاضیان و برندگان نهایی می توانند تمامی جزئیات و اطلاعات مربوط به این مزایده را به وسیله سامانه ستاد الکترونیک دولت (ستاد) دریافت نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 17 مهر 1401 بروزرسانی: 17 مهر 1401 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1497

به "برگزاری دور نو مزایده خودرو های خارجی رسوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دور نو مزایده خودرو های خارجی رسوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید