همه اخبار و مقاله ها

زیدآبادی: به مطالبات نسل تازه پاسخ دهید؛ آن ها ماه را طلب نمی نمایند

احمد زیدآبادی در روزنامه هم میهن نوشت: وقایع این روز های کشورمان را می توان عصیان جوانانی منقطع از حوزه رسمی حکومت داری دانست. این قشر از جوانان، از هر جهت خود را با فضای رسمی، بیگانه حس می نمایند و فضای رسمی نیز به نوبه خود این قشر را بیگانه از خود می بیند....

8 مهر 1401

2 جاده شمالی یکطرفه می شوند

محور های کندوان و هراز امروز در صورت ترافیک سنگین یکطرفه می شوند.

5 مهر 1401

شرایط راه های کشور؛2 مهرماه 1401

آخرین شرایط محور های شمالی تردد روان در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت)

4 مهر 1401

رهاسازی یک حلقه مار در طبیعت

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ایرانشهر گفت: یک حلقه مار به وسیله مامورین اجرایی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ایرانشهر در طبیعت رهاسازی شد.

1 مهر 1401

توجه به مراقبت های بهداشتی پیش از بازگشایی مدارس

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز گفت: اقدامات و مراقبت های بهداشتی لازم برای بازگشایی مدارس و دانشگاه ها از سوی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان اهواز انجام گردد.

31 شهریور 1401

افزایش سقف تعهدات فدراسیون پزشکی برای درمان ورزشکاران، غرامت فوت 60 میلیون تومان شد

سقف تعهدات فدراسیون پزشکی ورزشی برای درمان ورزشکاران آسیب دیده 3 برابر شد.

29 شهریور 1401

ببینید ، آه اگر کانون پرورش فکری تعطیل گردد...

واگذاری کتابخانه های کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به نهاد کتابخانه های عمومی کشور در روزهای گذشته با واکنش های بسیار روبه رو شد.

27 شهریور 1401

حیات وحش ایران ، تیهوی ایرانی

در ادامه این مطلب، پرنده ای را خواهید شناخت که بسیار خوش ذوق است و برای جلب توجه جفت ماده خود، عادت به آواز خواندن دارد. این مطلب را بخوانید تا با تیهوی ایرانی بیشتر آشنا شوید.

25 شهریور 1401

عکس ، تصاویر شگفت انگیز خانم فضانورد از زمین !

ایسنا نوشت: تصاویر سامانتا کریستوفورتی از ایستگاه فضایی بین المللی یک دنیا شگفت انگیز را به تصویر می کشد.

24 شهریور 1401

9 غذای مخصوص سریلانکا که باید امتحان کنید (تور سریلانکا)

مثل تمام کشورهایی که در ساحل و اقیانوس ها هستند، اینجا هم غذاهای دریایی نقش مهمی دارد. اما تنوع غذایی در سریلانکا فقط به ماهی و غذاهایدریایی ختم نمی گردد. فرهنگ غذایی سریلانکا تحت تاثیر غذاهای اروپایی، هندی و... بوده. همین تنوع باعث شده مجموعه ای متفاوت...

22 شهریور 1401

نشست تخصصی تهران شناسی ، این بار صدای پای آب در شمیران در موسسه خبرنگاران

انجمن دوستدار تهران مجری نشست های تخصصی در باره تهران بعد از نشست پیروز روایت های کن که به تاریخ و هویت این محله قدیمی تهران پرداخت این بار در یک نشست تخصصی دیگر جغرافیای طبیعی شمیران را آنالیز می نماید.

20 شهریور 1401

سامسونگ باید یک مدل مقرون به صرفه تر از گلکسی زد فولد فراوری کند

با افزایش محبوبیت گوشی های تاشو در بین کاربران، به نظر می رسد وقت آن رسیده که سامسونگ یک مدل مقرون به صرفه تر از سری گلکسی زد فولد را هم راهی بازار کند.

19 شهریور 1401

اخذ ویزای توریستی یونان

اخذ ویزای توریستی یوناندر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره اخذ ویزای توریستی یونان ، سخن خواهیم گفت.

17 شهریور 1401

پایداری شبکه همراه اول در منطقه ها زلزله زده استان هرمزگان

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در پی وقوع زمین لرزه ای با شدت 5.4 ریشتر در ساعت 13 و 44 دقیقه امروز دوشنبه 14 شهریورماه 1401، در حوالی فین استان هرمزگان، آسیبی به شبکه اپراتور اول تلفن همراه کشور وارد نشده و هم اکنون...

16 شهریور 1401

تاریخچه 50 ساله سی تی اسکن و پیشرفت های آن

حدودا نیم قرن پیش بود که اولین تصویر سی تی CT از یک بیمار، پوشش نامرئی بین چشمان ما و درون بدن انسان را برداشت و پنجره ای رو به اندام های بدن ما باز کرد که شبیه هیچ چیز دیگری نبود. اگر بخواهیم نگاهی به آمار و ارقام بیاندازیم باید بدانید که امروزه تنها پزشکان...

14 شهریور 1401

10 علامت پنهان بیماری که در پاها آشکار می شوند

پا یک عضو پیچیده است که بیشتر ما توجه زیادی به آن نمی کنیم و تا زمانی که دچار شکستگی، پیچ خوردگی یا کبودی نشود، نگران آن نمی شویم. این در حالی است که پاها می توانند اطلاعات زیادی در خصوص شرایط سلامتی در اختیار ما قرار دهند و ما را از ابتلا به بیماری های...

12 شهریور 1401

هر کیلو شقه گوسفندی چند؟ ، جدول جدیدترین قیمت گوشت گاو و گوسفند

قیمت گوشت گرم گوسفندی و گوساله امروز سه شنبه هشتم شهریورماه 1401 در خرده فروشی های سطح شهر تهران اعلام شد.

10 شهریور 1401

زندگی حضرت شاهچراغ (ع) در قالب سریال ساخته می گردد

سریال حضرت شاهچراغ (ع) سریال تاریخی است با موضوع زندگی و زمانه حضرت شاهچراغ (ع) برادر بزرگ امام رضا علیه السلام تهیه و فراوری گردد.

8 شهریور 1401

موافقت با افزایش یک طبقه تراکم بیشتر در نفرآباد ، تکمیل ایستگاه های مترو در منطقه 20 تا خاتمه 1402

کمیسیون ماده پنج شهر تهران با افزایش تراکم یک طبقه ای در نوسازی محله نفرآباد موافقت کرد.شهردار منطقه 20 با بیان این مطلب گفت : با افزایش سطح تراکم مجاز این محله، نوسازی بافت فرسوده اطراف حرم حضرت عبدالعظیم (ع) سرعت می گیرد.

7 شهریور 1401

داروی جدیدی که می توانند سرطان خون (لوسمی) را با عوارض جانبی کمتری درمان کند

محققان گروه جدیدی از دارو هایی را شناسایی نموده اند که می توانند در مبارزه با سرطان خون با عوارض جانبی کمتری نسبت به دارو های شیمی درمانی موجود مفید باشند.

6 شهریور 1401
تعداد: (1457)