تلفن هوشمند هر روز چند دقیقه از وقت شما را می رباید

به گزارش تور سریلانکا، تهران (پانا) - بر اساس نتایج یک برنامه سنجشی در شبکه اینترنت، به طور میانگین هر فرد 16 تا 64 ساله در 2021 بیش از 52 هزار و 925 دقیقه یعنی 36 روز و 18 ساعت و پنج دقیقه را در مقابل صفحه موبایل خود گذرانده است.

تلفن هوشمند هر روز چند دقیقه از وقت شما را می رباید

یک برنامه سنجشی در شبکه اینترنت بارگذاری شده است که می تواند اندازه زمان هدررفته افراد را در مقابل تلفن های همراه و دستگاه های هوشمند بسنجد و نتیجه آن را با دیگر نقاط دنیا مقایسه کند.

روزنامه اماراتی البیان در گزارشی در این باره نوشت: این برنامه سنجشی که ساخت شرکت شورتلست است از کاربران می خواهد مدت زمانی را که هر روز در مقابل صفحات تلفن های هوشمند خود گذرانده اند ثبت نمایند، سپس میانگین آن را در طول سال می سنجد و به آنها اطلاع می دهد که هر کدام، نسبت به سایر افراد، به لحاظ اندازه هدررفت زمان و وقت شان با تلفن هوشمند در چه جایگاهی قرار دارند.

بر اساس نتایج این برنامه، به طور میانگین هر فرد بین 16 تا 64 ساله در 2021 بیش از 52 هزار و 925 دقیقه یعنی 36 روز و 18 ساعت و پنج دقیقه را در مقابل صفحه موبایل خود گذرانده است.

به گفته رئیس شرکت سازنده این دستگاه سنجش، طی 18 ماه گذشته ما بیشترین زمان ممکن را در مقابل تلفن های همراه خود گذرانده ایم.

از سوی دیگر طبق گزارش شرایط دنیای دیجیتالی 2021 (global state of digital 2021)، هر فرد عادی 145 دقیقه در روز، از تلفن همراه خود استفاده می نماید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 فروردین 1401 بروزرسانی: 22 فروردین 1401 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1356

به "تلفن هوشمند هر روز چند دقیقه از وقت شما را می رباید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفن هوشمند هر روز چند دقیقه از وقت شما را می رباید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید