روایت استاندار تهران از نقش طرح اقدام ملی مسکن بر خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر

به گزارش تور سریلانکا، تهران (پانا) - استاندار تهران با اشاره به نقش طرح اقدام ملی مسکن بر خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر، مشارکت بخش خصوصی در اجرای این طرح را مثبت ارزیابی کرد.

روایت استاندار تهران از نقش طرح اقدام ملی مسکن بر خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به اثرات مثبت طرح اقدام ملی مسکن گفت: طرح اقدام ملی مسکن به گونه ای است که جریان فراوری و عرضه مسکن را پایه گذاری نموده تا با تغییر دولت ها اجرای این طرح به مخاطره نیفتد.

وی با اشاره به اینکه بیشترین مستاجرین کشور در تهران ساکن هستند اضافه کرد: با توجه به شرایط خاص استان تهران به لحاظ جمعیتی، مشارکت بخش خصوصی در اجرای این طرح مثبت ارزیابی می گردد و این طرح نقش مهمی در خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر دارد.

استاندار تهران در تشریح طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران بیان کرد: 130 هزار مسکن در قالب این طرح سهم استان تهران است که 13 هزار واحد در قالب بازآفرینی یعنی حدود 10 درصد از کل سهم استان در قالب این طرح وجود دارد و مابقی یعنی 61 هزار واحد در شهرهای بالای 100 هزار نفر جمعیت و 12 هزار واحد در شهرهایی با کمتر از 100 هزار نفر جمعیت ساخته خواهد شد. همچنین 44 هزار واحد نیز در شهرهای جدید در قالب این طرح ساخته می گردد.

محسنی بندپی با اشاره به اجرای این طرح در پرند گفت: تامین امکانات و زیرساخت های مناسب عمرانی، فرهنگی اجتماعی در این طرح مدنظر قرار گرفته؛ ضمن اینکه اجرای مترو پرند نقش موثری در آسایش ساکنان این منطقه به ویژه در طرح اقدام ملی مسکن خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 641

به "روایت استاندار تهران از نقش طرح اقدام ملی مسکن بر خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت استاندار تهران از نقش طرح اقدام ملی مسکن بر خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید