پوشش دهی سرویس ADSL آسیاتک نامحدود شد

به گزارش تور سریلانکا، مجموعه آسیاتک اعلام نموده است: از ابتدای امسال، سرویس ADSL این مجموعه بدون محدودیت های مخابراتی و در هر منطقه جغرافیایی ارائه می گردد.

پوشش دهی سرویس ADSL آسیاتک نامحدود شد

حتما تجربه تماس با شرکت ها و اپراتورهای خدمات اینترنت و شنیدن جواب هایی از جنس نه! در این منطقه پورت نداریم، خط تلفن شما فیبر است و امکان سرویس دهی وجود ندارد یا ما در این منطقه مخابراتی سرویس نمی دهیم را داشته اید. تجربه ای که احتمالا طی سال های پیش رو، به خاطره ای دوری تبدیل گردد؛ همانگونه که اینترنت Dial-up و کارت های مربوط به آن شد! اکنون این اتفاق چگونه ممکن می گردد؟

توسعه اینترنت ثابت پرسرعت (ADSL) به وسیله همکاری شرکت های این حوزه با مخابرات، راه حل رهایی از معضل عدم دسترسی به خدمات اینترنت پرسرعت ثابت برای مشترکان خانگی است. اخیرا روابط عمومی شرکت آسیاتک اعلام نموده، این مجموعه، از ابتدای امسال در یک پروژه مشترک با مخابرات، پوشش دهی جغرافیایی خدمات اینترنت ثابت ADSL را توسعه داده است. به این ترتیب، ارائه این سرویس در سایر منطقه ها شهری و روستایی در سراسر کشور ممکن شده است. این مجموعه در ادامه نیز تاکید نموده است: طی یک دهه اخیر، آسیاتک در بیش از 400 شهر در 31 استان کشور خدمت ADSL را به مشترکانش ارائه نموده و توسعه گستره جغرافیایی خدمات اینترنت ثابت، از اهداف بلند مدت آن و برنامه عملی اش بوده است که به وسیله پروژه مشترک با مخابرات ممکن شده است.

هر نقطه ای از کشور با اینترنت آسیاتک

حال این پرسش مطرح می گردد که بهره مندی از این سرویس چگونه ممکن است؟ پاسخ ساده و کوتاه است، کافی است یک خط تلفن ثابت شهری داشته باشید تا بتوانید برای دریافت این سرویس اقدام کنید؛ چراکه آسیاتک تمام محدودیت های فنی مربوط به عدم وجود پورت های آزاد و تجهیزات لازم برای ارائه سرویس ADSL را حل نموده است. به این ترتیب، آنهایی که تا امروز به خانواده مشترکان آسیاتک نپیوسته اند، تنها به وسیله تماس با شماره 90000000 یا مراجعه به سایت آسیاتک می توانند، ظرف پنج روز از سرویس ADSL این مجموعه استفاده نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 17 تیر 1401 بروزرسانی: 17 تیر 1401 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1433

به "پوشش دهی سرویس ADSL آسیاتک نامحدود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوشش دهی سرویس ADSL آسیاتک نامحدود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید