امضای یادداشت تفاهم همکاری بین موزه ای مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با موزه پوشکین روسیه

به گزارش تور سریلانکا، هیأت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشورمان که به روسیه سفر نموده است ضمن بازدید از موزه دولتی پوشکین و دیدار با خانم مارینا لوشاک رئیس این موزه، تفاهم نامه همکاری مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با این موزه را به امضا رساند.

امضای یادداشت تفاهم همکاری بین موزه ای مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با موزه پوشکین روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، طبق اعلام روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، روز سه شنبه 18 خرداد ماه 1400، هیأت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشورمان که به روسیه سفر نموده است ضمن بازدید از موزه دولتی پوشکین و ملاقات با خانم مارینا لوشاک رئیس این موزه، تفاهم نامه همکاری مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با این موزه را به امضا رساند.

بر اساس این یادداشت تفاهم دو طرف در زمینه های برگزاری نمایشگاه و هفته های فرهنگی مشترک، برگزاری دوره های آموزشی، تبادل کارشناس، انجام پروژه های تحقیقاتی و تبادل دانش و تجربه، برگزاری همایش ها و کنفرانس ها، تبادل انتشارات و تولیدات علمی و همکاری در زمینه استاندارد های موزه ای و تهیه تجهیزات مورد احتیاج، همکاری های خود را گسترش و تعمیق خواهند بخشید.

در این ملاقات، امیر رضا شریف نیا مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با اشاره به نقش سازنده موزه ها در معرفی و آشناسازی ملت ها با تاریخ، فرهنگ و آداب و رسوم اقوام مختلف، انجام همکاری های مشترک بین موزه ای میان مجموعه نیاوران و موزه پوشکین را عامل مهمی در نمایش حسن روابط دیپلماتیک و نشان دادن غنای آثار موزه ای و هویت تاریخی، فرهنگی و هنری دو کشور عنوان کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1034

به "امضای یادداشت تفاهم همکاری بین موزه ای مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با موزه پوشکین روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای یادداشت تفاهم همکاری بین موزه ای مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با موزه پوشکین روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید