انتقاد دوباره ترامپ از دموکرات ها به خاطر استیضاح

به گزارش تور سریلانکا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پس از ارسال پیغام کریسمس برای نیرو های آمریکایی، به انتقاد از رویکرد دموکرات ها در جریان تحقیقات استیضاحش پرداخت.

انتقاد دوباره ترامپ از دموکرات ها به خاطر استیضاح

به گزارش گروه بین الملل تور سریلانکا، دونالد ترامپ بلافاصله پس از تبریک کریسمس به سربازان آمریکایی، از رفتار دموکرات ها با خود در جریان تحقیقات استیضاح انتقاد کرد و گفت: دموکرات ها با او غیرعادلانه رفتار کردند، اما در مجلس سنا این جمهوری خواستار هستند که آن گونه مناسب ببینند، جلسه محاکمه او را برگزار خواهند کرد.

بر اساس قوانین آمریکا، سنا باید جلسه ای شبیه به یک محاکمه برای ترامپ برگزار کند که در آن سناتور ها نقش هیات منصفه را خواهند داشت.

نیویورک تایمز در این باره نوشت: ترامپ در جدیدترین واکنشش نسبت به جلسه محاکمه در مجلس سنا در حالی که سعی نموده حمایت از خودش را خواسته جمهوری خواستار نمایش دهد گفت: این مسئله به مک کانل مربوط است و ما اکثریت را دراختیار داریم (در سنا) و اکنون آنان (دموکرات ها) انتظار کار فوق العاده ای از جانب او برای خودشان دارند.

ترامپ پیشتر اعلام نموده بود علاقه دارد جمهوری خواستار دفاع تمام عیاری از عملکرد او در حضور شاهدان در سنا انجام دهند (مسئله ای که مورد پذیرش جمهوری خواستار نبود و به محاکمه سیرک گونه تشبیه شد)، اما روز گذشته گفت هر تصمیمی را که مک کانل بگیرد می پذیرد. او در حالی که کوشش دموکرات ها برای تأثیرگذاری بر سنا را به شدت مورد انتقاد قرار داد در تمجید از مک کانل گفت: وی بسیار باهوش است، مرد خوبی است و بسیار منصف است.

هفته گذشته پس از استیضاح ترامپ توسط مجلس نمایندگان، مک کانل این استیضاح را شتاب زده ترین، بی دقت ترین و غیرمنصفانه ترین استیضاح در تاریخ آمریکا خواند و گفت: خشم جناحی دموکرات ها در مجلس نمایندگان رویه ای زهرآگین برای آینده به وجود آورده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 36

به "انتقاد دوباره ترامپ از دموکرات ها به خاطر استیضاح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد دوباره ترامپ از دموکرات ها به خاطر استیضاح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید