تعبیر خواب کمر درد، کمر درد در خواب چه تعبیری دارد؟

به گزارش تور سریلانکا، رویای احساس درد در کمر با توجه به نسبت دادن این ناحیه از بدن به برادران و فرزندان تعبیری به رسیدن غم و اندوه از سوی برادر و فرزند دارد.

تعبیر خواب کمر درد، کمر درد در خواب چه تعبیری دارد؟

کمر در تعابیر خواب چه مفهومی دارد؟

به گفته منوچهر مطیعی تهرانی دیدن کمر یا به قول معبرین کهن پشت در خواب دلالت بر فرزندان و برادر بیننده خواب دارد. ما طبق معمول به فرزندان خویش دلبستگی امیدوارانه ای داریم و چنین می انگاریم که در سنین پیری فرزند پشت و پناه است همین طور برادر که بعد از پدر و مادر به انسان از هر کس دیگر نزدیک تر و به طور طبیعی و غریزی صمیمی تر است.

اگر بیننده خواب فرزند و برادری نداشته باشد کمر به فردی اطلاق می گردد که بتوان بر آن تکیه کرد. فردی مانند یک دوست صمیمی که در زمان های سختی روی آن حساب باز کرد. حال اگر رویایی در خصوص درد کمر یا پشت ببنیم چه تعبیری به همراه دارد؟

تعبیر خواب کمر درد

به طور کلی و طبق گفته های مطیعی تهرانی چنانچه در عالم خواب عضوی از بدن خویش را متالم و دردناک احساس کنید در صورتی که در بیداری دردی نداشته باشید و نگرانی بیمار شدن هم برایتان وجود نداشته باشد خواب شما از یک بیماری نزدیک خبر می دهد.

اسماعیل بن اشعث از معبرین کهن کمر درد در خواب را به غم و اندوه از جانب برادر و فرزندان می داند.

معبرین مهره های ستون فقرات که از پشت دیده می شوند را به طور خاصه فرزندان می دانند و بنابراین هرگونه آسیب دیدگی این ناحیه از بدن در خواب رسیدن اندوهی از جانب فرزندان است.

سخن آخر

اگر به تازگی خوابی با موضوع کمر درد دیده اید، می توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

منبع: setare.com
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 20 تیر 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 626

به "تعبیر خواب کمر درد، کمر درد در خواب چه تعبیری دارد؟" امتیاز دهید

11 کاربر به "تعبیر خواب کمر درد، کمر درد در خواب چه تعبیری دارد؟" امتیاز داده اند | 3.2 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب کمر درد، کمر درد در خواب چه تعبیری دارد؟"

2 دیدگاه

آدم 7 بهمن 1400

خواب دیدم که خیلی کمرم درد داره و نمیتونم کمرم رو خم کنم و کاری انجام بدم بخاطر همین درخواست کردم از خواهرم تا او خونه رو جارو بزنه ولی در واقعیت هم الان کمرم یکم درد داره

پاسخ به آدم

ناصر 24 آبان 1400

سلام،دیدم در یه خونه بزرگ و ناآشنا از پله‌ها بالا میرمی،یه درد از کمر احساس کردم وسرخوردم پایین،کم گریه هم کردم.

پاسخ به ناصر
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید