سروری: بازگشت 110 ملک به شهرداری قابل تقدیر است

به گزارش تور سریلانکا، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مصرانه از شهرداری تهران می خواهیم که مطالبات جدی نمایندگان مردم را در بازگرداندن اموال مردم به آنها را مورد پیگیری قرار دهد، گفت: 110 ملک به شهرداری بازگشت که این اقدام بسیار خوبی بود.

سروری: بازگشت 110 ملک به شهرداری قابل تقدیر است

به گزارش خبرنگاران، پرویز سروری در یکصد و پنجاهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به برگزاری جشن امام رضایی ها در میدان خراسان، اظهار کرد: خبر داریم که شهرداری منطقه ها 12، 14 و 15 روزهای متمادی تا ساعات پایانی شب مشغول به کار هستند تا این جشن برگزار شود.

او با بیان اینکه مصرانه از شهرداری تهران می خواهیم که مطالبات جدی نمایندگان مردم را در بازگرداندن اموال مردم به آنها را مورد پیگیری قرار دهند، گفت: 110 ملک به شهرداری بازگشت که این اقدام بسیار خوبی بود.

سروری با بیان اینکه پرداخت 50 درصد از بدهی های پیمانکاران در پایان سال قبل اتفاق بسیار خوبی بود، یادآور شد: قسمت قابل ملاحظه ای از بدهی ها پرداخت شد اما اگر توقع داریم شهر ساخته شود باید بدانیم هرچه در پرداخت بدهی ها پیروز عمل کنیم در ایجاد اعتماد در سرمایه گذاری و ساخت و ساز در شهر پیروز خواهیم بود؛ لذا توصیه می کنیم که در پرداخت دیون با جدیت بیشتری اقدام شود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 خرداد 1402 بروزرسانی: 9 خرداد 1402 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1598

به "سروری: بازگشت 110 ملک به شهرداری قابل تقدیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سروری: بازگشت 110 ملک به شهرداری قابل تقدیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید