فال حافظ امروز ، 28 مهر ماه با تفسیر دقیق

به گزارش تور سریلانکا، خبرنگاران : فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فال حافظ امروز ، 28 مهر ماه با تفسیر دقیق

فال حافظ در بین مردم ایران صندلی ویژه ای دارد. فال حافظ به شکل روزانه در خبرنگاران برای متولدین 12 ماه سال منتشر می گردد. فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. فال حافظ به تفسیر دقیق احتیاج دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

خوش خبر باشی ای نسیم شمال

که به ما می رسد زمان وصال

قصه العشق لا انفصام لها

فصمت ها هنا لسان القال

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد خبری را که مدت ها در انتظارش بودی رسیده است. زمان وصال نزدیک است. قصه عشق شروع شده و زمان جدایی سرانجام یافته است. تو هم به کمال و جمال می رسی. میدان برای نشان دادن هنرهایت خالی است پس مرد میدان باش.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

گر من از سرزنش مدعیان اندیشم

شیوه مستی و رندی نرود از پیشم

زهد رندان نوآموخته راهی بدهیست

من که بدنام دنیام چه صلاح اندیشم

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد از راهی که می روی می خواهند منصرفت نمایند. سرزنشت می نمایند و می گویند آخر کار جز بدنامی چیز دیگری نیست. خودت هم بر سر دو راهی مانده ای و بی سر و سامان هستی. فکرت کار نمی نماید. همه چیز را به خدا بسپار. او همه چیز را درست می نماید و بر همه چیز واقف است و التیام دهنده دل پر خون توست.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

زین خوش رقم که بر گل رخسار می کشی

خط بر صحیفه گل و گلزار می کشی

اشک حرم نشین نهانخانه مرا

زان سوی هفت پرده به بازار می کشد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروزشما نشان می دهد دعای تان فقط برای رسیدن به مال و ثروت است ولی بدانید شما ثروتی دارید که شاید دیگران حسرت آن را داشته باشند و آن نعمت سلامتی است. برای رسیدن به مقصود باید خطرها را به جان خرید. زیرک باشید و از اطراف تان غافل نشوید. بیشتر به تکامل روحی خودتان بپردازید و حرص ایام و مادیات را نخورید.

فـال حـافـظ متولدین تیر

زبان خامه ندارد سر بیان فراق

وگرنه توضیح دهم با تو داستان فراق

دریغ مدت عمرم که بر امید وصال

به سر رسید و نیامد به سر زمان فراق

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید کار خود را به دست خدا بسپار. از تو دیگر کاری بر نمی آید. تو فقط باید صبر پیشه کنی. سرنوشت آنچه را که باید برایت رقم می زند پس دعا کن تا آنچه را که می خواهی پیش آید. اگر بخواهی به زور چیزی را به دست بیاوری زود هم از دست می دهی. پس با خدا باش و توکل به او کن.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

دو یار زیرک و از باده کهن دومنی

فراغتی و کتابی و گوشه چمنی

من این مقام به دنیا و آخرت ندهم

اگر چه در پی ام افتند هر دم انجمنی

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید مقام و منزلتی در درگاه خداوند دارید که حاضر نیستید آن را به هیج وجه به مقام دنیوی بفروشید. در مسائل دنیوی هم موفقید و رمز موفقیت تان قناعت است و شکرگزاری خدا. دست فلک و تندباد حوادث شما را بسیار امتحان نموده اما در همه حال صابر بوده و حق را رها ننموده اید. بسیار مواظب باشید تا به دام شیطان نیفتید. فکر حکیمانه شما روزگار را سخت شکست داده است.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

حاشا که من به موسم گل ترک می کنم

من لاف عقل می زنم این کار کی کنم

مطرب کجاست تا همه محصول زهد و علم

در کار چنگ و بربط و آواز نی کنم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد مرحله جدیدی از زندگی تان را شروع می کنید و به رشد عقلی رسیده اید. پس ایمان و عمل تان را نیز کامل کنید. از تزویر و ریا در اطراف تان ناراحتید. لطف خدا شامل حال تان شده و خبری با ارزش به شما می دهند که بسیار مسرور می شوید.

فـال حـافـظ متولدین مهر

رفتم به باغ صبحدمی تا چنم گلی

آمد به گوش ناگهم آواز بلبلی

مسکین چو من به عشق گلی گشته مبتلا

و اندر چمن فکنده ز فریاد غلغلی

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروزشما این تفسیر را دارد که هر کاری را که می خواهید انجام دهید در موردش کمی فکر و تامل کنید. اگر عجله کنید باعث پشیمانی تان می گردد پس از فضل و عقل خودتان بهره ببرید. کمی هم صبر کنید. به آنچه که اراده نموده اید می رسید. در این راه سختی و ضرر زیادی می کشید ولی می ارزد. امید داشته باشید که روزگارتان تغییر می نماید.

فـال حـافـظ متولدین آبان

گلبرگ را ز سنبل مشکین نقاب کن

یعنی که رخ بپوش و دنیای خراب کن

بفشان عرق ز چهره و اطراف باغ را

چون شیشه های دیده ما پرگلاب کن

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد همگان مجذوب شما می شوند و تو کسی هستی که از حسن و خوبی کم نداری. چشم هایت همه را افسون می نماید و بدون هیچ کلامی با همه حرف می زند. پیمانی که بسته ای بسیار مبارک و فرخنده است. روزگارت روز به روز بهتر می گردد. لطف و محبت کسی دائم شامل حالت می گردد. به آرزویت می رسی و جوان تر می شوی.

فـال حـافـظ متولدین آذر

هرگزم نقش تو از لوح دل و جان نرود

هرگز از یاد من آن سرو خرامان نرود

آن چنان مهر توام در دل و جان جای گرفت

که اگر سر برود از دل و از جان نرود

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید یاد یار لحظه ای از تو جدا نمی گردد. به خاطر جفایی که دیده ای مدام غصه میخوری پیمان را با تو شکسته اند و بار غم روی دلت سنگینی می نماید. برای اینکه تحمل این غم برایت آسان تر گردد و از سرگردانی نجات یابی سعی کن زیاد به گذشته فکر نکنی و حواست را در ساختن آینده متمرکز کنی.

فال حافظ متولدین دی

دلا بسوز که سوز تو کارها بکند

احتیاج نیم شبی دفع صد بلا بکند

عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش

که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید شما قدمی در راه خدا بردارید آن وقت می بینید که خداوند چطور پاداش عمل خوب شما را می دهد. اول اینکه بلا را از شما دفع نموده و راه را برای تان روشن می نماید. حاجتی دارید که با دعا به درگاه خدا برآورده می گردد. ان شاءالله.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

آن غالیه خط گر سوی ما نامه نوشتی

گردون ورق هستی ما درننوشتی

هر چند که هجران ثمر وصل برآرد

دهقان دنیا کاش که این تخم نکشتی

تعبیر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که از کاری که نموده اید سخت پشیمانید هرچند کوشش زیادی می کنید تا به مقصود برسید ولی نتیجه خوبی برای تان ندارد. با گوشه گیری هم کاری از پیش نمی برید. آنقدر عاقل هستید که راهی برای رهایی از غم پیدا کنید. دست تقدیر برای تان این چنین رقم زده اما چون دل پاکی دارید باز همه چیز درست می گردد.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

در سرای مغان رفته بود و آب زده

نشسته پیر و صلایی به شیخ و شاب زده

سبوکشان همه در بندگیش بسته کمر

ولی ز ترک کله چتر بر سحاب زده

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید که خانه شما به زودی مجلس بزم و عروسی خواهد شد و همه به شوق این وصال کمر همت بسته اند. وصلت فرخنده ای است. مواظب عده ای باشید که می خواهند همه چیز را خراب نمایند. از چیزی نترسید دولت بخت با شماست و دعاهای تان مستجاب شده و با کمی عقل و خرد همه کارهای تان نیز رو به راه می گردد.

منبع: رکنا
انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1206

به "فال حافظ امروز ، 28 مهر ماه با تفسیر دقیق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال حافظ امروز ، 28 مهر ماه با تفسیر دقیق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید