نتایج اولیه کنکور دکتری 1402 اعلام شد

به گزارش تور سریلانکا، عبدالرسول پورعباس؛ رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارنامه نتایج اولیه آزمون دوره دکتری Ph.D روز یک شنبه مورخ 1402/01/27 به وسیله درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل مشاهده است و داوطلبان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و بعلاوه شماره شناسنامه و سال تولد به کارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی خواهند داشت.

نتایج اولیه کنکور دکتری 1402 اعلام شد

به گزارش تسنیم؛ وی اضافه کرد: داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی شده اند باید از روز سه شنبه مورخ 29 فروردین تا روز شنبه 2 اردیبهشت 1402 نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی خود تا حداکثر 50 کدرشته محل در صورت وجود با توجه به رشته امتحانی که در آن آزمون داده اند، در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خطاب به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، توصیه کرد: این دسته از داوطلبان ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی و اطلاعیه های مرتبط با آن اقدام نموده، سپس کدرشته محل های مورد علاقه خود را از کدرشته محل های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت ها را به ترتیب علاقه، مرتب نموده و پس از آن نسبت به ثبت انتخاب های خود اقدام کنند ضمن اینکه دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی این آزمون از روز دوشنبه مورخ 28 فروردین 1402 در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت.

پورعباس بعلاوه در خصوص داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده و علاقه مند به انتخاب رشته های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، نیز گفت: این داوطلبان باید به درگاه دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه و بر اساس اطلاعیه های مربوط که در درگاه آن دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد، اقدام کنند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در سرانجام اعلام نمود: اسامی معرفی شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم شامل مصاحبه، آنالیز سوابق علمی و پژوهشی و ... در دهه سوم اردیبهشت ماه 1402 به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 فروردین 1402 بروزرسانی: 27 فروردین 1402 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1580

به "نتایج اولیه کنکور دکتری 1402 اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج اولیه کنکور دکتری 1402 اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید