کمک مالی فدراسیون جهانی به والیبالیست ها

به گزارش تور سریلانکا، فدراسیون جهانی والیبال به والیبالیست هایی که در دوران ویروس کرونا دچار مسائل معیشتی شده اند، کمک مالی می کند.

کمک مالی فدراسیون جهانی به والیبالیست ها

به گزارش تور سریلانکا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، همه گیری بیماری کرونا بر روی ورزش در همه سطوح تاثیرگذار بوده است. فدراسیون جهانی والیبال بر این امر آگاه است که تعطیلی رقابت های والیبال ممکن است بر زندگی بازیکنان والیبال و والیبال ساحلی تاثیر برجسته ای داشته باشد و به همین منظور، در نظر دارد با طرحی تحت عنوان حمایت مالی ورزشکاران که با ابتکار آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی اجرا شده، به ورزشکاران شاغل در این رشته کمک کند. این طرح به ورزشکاران کمک می کند تا با پرکردن تقاضانامه های آنلاین، در این فرایند دریافت کمک شرکت کنند.

این طرح فقط به منظور کمک برای مایحتاج اولیه است و به منظور جبران درآمدهای از دست رفته ورزشکاران این رشته در دوران کرونا نیست. نیازهای اولیه مانند غذا، مایحتاج خانواده، خدمات و هزینه های مسکن، شامل این طرح می شوند.

ورزشکاران می توانند تا تاریخ 23 ژوئن (سوم تیرماه) تقاضانامه اولیه را پر کنند و در مرحله دوم، این تقاضانامه ها از سوی اعضای کمیسیون ورزشکاران و سازمان اداری فدراسیون جهانی، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ورزشکاران برای پر کردن تقاضانامه باید به این لینک (https:، ، www.fivb.com، en، players، athletes-relief-support-fund) در سایت فدراسیون جهانی مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 373

به "کمک مالی فدراسیون جهانی به والیبالیست ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک مالی فدراسیون جهانی به والیبالیست ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید