آیا می دانید کدام نسخه اندروید را در تلفن هوشمند خود دارید؟

به گزارش تور سریلانکا، می توانید اندروید خود را در چند مرحله ساده آنالیز کنید. برای آنالیز این که کدام نسخه اندروید را در دستگاه موجود دارید، به تنظیمات سیستم تلفن یا تبلت خود بروید. با دانستن اینکه کدام نسخه اندروید را دارید می توانید به سؤالات زیادی درباره توانایی تلفن خود برای اجرای بعضی برنامه ها و همچنین مواردی مانند عمر باتری و سرعت پردازش پاسخ دهید.

آیا می دانید کدام نسخه اندروید را در تلفن هوشمند خود دارید؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اگر به جدیدترین نسخه اندروید به روز نشده اید، ممکن است ویژگی های جدید جالب را از دست ندهید. همچنین ممکن است بعضی از برنامه ها و به روزرسانی ها با سیستم عامل تلفن شما کار نکنند و باعث بروز اشکالات، خرابی ها و سایر موارد شوند.

از طرف دیگر، اگر تلفن قدیمی تری دارید، به روزرسانی با یک نرم افزار جدیدتر می تواند مسائل خاص خود را ایجاد کند، به خصوص کاهش سرعت آن یا مصرف بیش از حد باتری. اگر در خصوص نحوه عملکرد تلفن خود سؤالی دارید، آنالیز اینکه کدام نسخه اندروید را اجرا می کنید بسیار مهم است؛ بنابراین مراحل کار را آنالیز می کنیم:

-. فهرست تنظیمات تلفن خود را باز کنید

-در فهرست سیستم را پیدا نموده و روی آن ضربه بزنید

-در فهرست سیستم، احتمالاً در پایین، روی به روزرسانی سیستم ضربه بزنید. این ویژگی باید به شما بگوید که گوشی شما چه نسخه اندرویدی را اجرا می نماید

-اگر می خواهید جزئیات بیشتری را ببینید، روی به روز رسانی سیستم ضربه بزنید. این نکته به شما می گوید که چه نسخه اندرویدی را داشتید، چه موقع به روزرسانی شد و آیا بروزرسانی های جدیدی در دسترس است یا خیر

منبع: انتخاب
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 278

به "آیا می دانید کدام نسخه اندروید را در تلفن هوشمند خود دارید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا می دانید کدام نسخه اندروید را در تلفن هوشمند خود دارید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید