امامی: نمی گردد به برگزاری مسابقات جهانی 2020 خوش بین بود

به گزارش تور سریلانکا، سخنگوی فدراسیون کشتی کشورمان تأکید کرد که در شرایط فعلی خیلی نمی گردد خوش بین به برگزاری مسابقه جهانی در سال 2020 بود.

امامی: نمی گردد به برگزاری مسابقات جهانی 2020 خوش بین بود

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش تور سریلانکا، محمدابراهیم امامی درباره ارائه طرحی از سوی فدراسیون کشتی به اتحادیه دنیای در خصوص شروع تمرینات کشتی در سراسر دنیا، به برنامه دایره طلایی گفت: با توجه به اینکه دغدغه اصلی فدراسیون کشتی برگزاری مسابقات و تمرینات است، جلسات متعددی را در این مورد برگزار نموده ایم. در کمیته پزشکی نیز از نظرات متخصصان استفاده کردیم و نتیجه آن تنظیم دستورالعملی بود که برای اتحادیه فرستاده شد تا آن برای شیوه تمرینات در این ایام با حضور ناظران بهداشتی و کلیه عوامل موردنظر، مبنا قرار گیرد. برگزاری مسابقات در سطح دنیا نیازمند این است که یکسری رفتارهای اجتماعی و بهداشتی در حین تمرینات لحاظ گردد.

وی با بیان اینکه طرح یادشده مورد استقبال اتحادیه دنیای هم قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: این طرح را در داخل کشور نیز اجرایی می کنیم. البته شروع کار مستلزم آن است که کاهش شیوع بیماری کرونا را داشته باشیم تا بتوانیم برای شروع مسابقات و اردوها از ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز بگیریم. زمانی که مجوز شروع تمرینات را بدهند، بند به بند برنامه ها و دستورالعمل ها اجرا خواهد شد تا کمترین آسیب برای عوامل کار و کشتی گیران را به همراه داشته باشد.

امامی در واکنش به این موضوع که اتحادیه دنیای به دنبال برگزاری مسابقات دنیای در اوزان غیرالمپیکی در سال 2020 است، تأکید کرد: همان طور که گفتم همه چیز مستلزم کاهش خطرات کرونا در سراسر دنیاست. از این جهت بود که اتحادیه دنیای تا 10 تیر ماه فعالیت هایش را به حالت تعویق درآورد. آنها درصدد برگزاری مسابقه هستند، ولی قاعدتاً با این شرایط خیلی نمی گردد خوش بین به برگزاری مسابقات دنیای بود. فدراسیون ما هم پیشنهاد داده است که مسابقات دنیای دنیای در سال 2021 برگزار گردد.

سخنگوی فدراسیون کشتی در خصوص اینکه اگر یک درصد مسابقات دنیای برگزار گردد، تکلیف چرخه انتخابی تیم ملی که برای المپیک تدوین شده است، چه خواهد شد، گفت: در صورت برگزاری مسابقات دنیای در سال 2020 طی نشست هایی که خواهیم داشت در خصوص انتخابی اوزان غیرالمپیکی تصمیم گیری می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 378

به "امامی: نمی گردد به برگزاری مسابقات جهانی 2020 خوش بین بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی: نمی گردد به برگزاری مسابقات جهانی 2020 خوش بین بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید