امانی: در مورد قطعی آب هیچ تذکری به شرکت آب و فاضلاب ندادیم ، چرا در این مقطع تاریخی با تانکر آبرسانی می کنیم؟

به گزارش تور سریلانکا، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: هنوز آب در برخی منطقه ها تهران فشار پایینی دارد و در برخی منطقه ها نیز آب قطع و وصل می شود و ما مسئول هستیم؛ هیچ صدایی از شورا در این مورد نشنیدیم و هیچ تذکری به شرکت آب و فاضلاب ندادیم.

امانی: در مورد قطعی آب هیچ تذکری به شرکت آب و فاضلاب ندادیم ، چرا در این مقطع تاریخی با تانکر آبرسانی می کنیم؟

به گزارش خبرنگاران ، در یکصد و پنجاه و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، ناصر امانی با بیان اینکه از 18 خردادماه تا به امروز و پس از ریزش سنگ در ورودی تهران و بسته شدن مسیر آب به تهران، مشکل حل نشده است، اظهار کرد: این روشن بود که ریزش سنگ مشکل ایجاد می کند و باید از روز اول پیش بینی های لازم را انجام می دادند و اطلاع رسانی می کردند.

او تأکید کرد: هنوز آب در برخی منطقه ها تهران فشار پایینی دارد و در برخی منطقه ها نیز آب قطع و وصل می شود و ما مسئول هستیم؛ هیچ صدایی از شورا در این مورد نشنیدیم و هیچ تذکری به شرکت آب و فاضلاب ندادیم.

امانی با بیان اینکه یک ساعت قطعی آب برای مردم مشکل ساز است، یادآور شد: چرا باید در این مقطع تاریخی با تانکر آبرسانی کنیم؟ امروز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران به شورا دعوت می شد و در این زمینه پاسخ می داد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 خرداد 1402 بروزرسانی: 29 خرداد 1402 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1607

به "امانی: در مورد قطعی آب هیچ تذکری به شرکت آب و فاضلاب ندادیم ، چرا در این مقطع تاریخی با تانکر آبرسانی می کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امانی: در مورد قطعی آب هیچ تذکری به شرکت آب و فاضلاب ندادیم ، چرا در این مقطع تاریخی با تانکر آبرسانی می کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید