اخبار اقتصادی

واحد پول عراق چیست؟

واحد پول کشور عراق دینار عراق می باشد که با کد IQD و علامت اختصاری د.ع نشان داده می شود و توسط بانک مرکزی عراق ارائه می شود.

2 بهمن 1399

کنگره آمریکا خروج مشروط نظامی از افغانستان را تصویب کرد

کنگره آمریکا با هدف جلوگیری از خروج ناگهانی نظامیان این کشور از افغانستان لایحه ای را تصویب کرد که کاهش بیشتر نیروها از 4500 نفر را به گزارش دهی و هماهنگی با این نهاد مشروط می کند.

30 دی 1399

عملیات جدید ضد فساد در عربستان؛ مینی ریتز

خبرگزاری خبرنگاران- انبوهی پول نقد که مقادیری از آنها به شکلی عجیب در سقف های کاذب و تانکرهای آب جاسازی شده بودند، در عملیات جدید گسترده ضد فساد در عربستان سعودی توقیف شده اند و احترامی همراه با ترس را برای بن سلمان ایجاد نموده اند.

30 دی 1399

برنی سندرز: میلیونها آمریکایی در حال غرق شدن در بدهیهای خود هستند

سناتور سندرز تاکید دارد که در نتیجه ویروس کرونا ده ها میلیون آمریکایی با مسائل اقتصادی روبرو شده و در حال غرق شدن در بدهی هایشان هستند.

28 دی 1399

رتبه اول شهرداری در رشوه و پارتی بازی

شهرداران با شعار مبارزه با فساد می آیند و پس از شهرداری به مناصب مهم سیاسی هم می رسند و دوباره شهرداری تازه با شعار تکراری مقابله با فساد از راه می رسد؛ این فرایند سال ها و حتی دهه هاست که در شهرداری تهران و مدیریت شهری بسیاری از کلان شهر های ایران رخ می...

16 دی 1399

دیه دلاری و زن جوانی که با طناب دار دو هفته فاصله دارد

زن ایرانی که شوهر عراقی اش را با شلیک گلوله کشته است، برای پرداخت دیه شوهرش با مشکل روبرو شده و اولیای دم اعلام نموده اند اگر متهم دیه را نپردازد، قصاص می خواهند.

14 دی 1399

پادوها حال فوتبال را بد کرده اند ، خیانت به خوزستان با خرید فوتبالیست غیربومی

خبرنگاران/خوزستان سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این که متاسفانه در خوزستان اجازه نمی دهند افراد متخصص و شایسته در مسند کار قرار گیرند، گفت: افرادی از استان های دیگر بخش مدیریتی فوتبال خوزستان را پیش می برند که شناخت کافی از فوتبال خوزستان...

12 دی 1399

نحوه فعالیت بانک های دولتی از فردا اعلام شد

قیطاسی نحوه فعالیت بانک ها و کارکنان درمناطق زرد، نارنجی و قرمز از شنبه 15 آذرماه را تشریح کرد.

11 دی 1399

خبرنگاران شرکت های گیلانی آماده مشارکت در پروژه های عمرانی قره باغ هستند

رشت - خبرنگاران- رئیس اتاق بازرگانی گیلان در زمینه فراخوان دولت جمهوری آذربایجان مبنی بر دعوت از کشورهای دوست از جمله ایران برای اجرای پروژه های عمرانی منطقه قره باغ گفت : شرکتهای تخصصی عمرانی استان گیلان با توجه به ظرفیت های خوبی که دارند، آماده ارائه...

8 دی 1399

ارتباط بی کلام سربازان ایالت متحده با یکدیگر با بهره گیری از فناوری جدید!

ارتش ایالات متحده به دنبال آن است که با استفاده از ارتباط بی کلام تله پاتیک جنگ های زمینی را به نفع خود به سرانجام برساند.

7 دی 1399

ابتکار: سهام عدالت ضامن تسهیلات برای زنان سرپرست خانوار می گردد

تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در توئیتی از ابلاغ دستور رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر قرار دریافت سهام عدالت به عنوان ضمانت تسهیلات قرض الحسنه زنان سرپرست خانوار و زنان کارآفرین اطلاع داد.

7 دی 1399

تحریم چهار نهاد روسی و چینی به بهانه ارتباط با ایران

تهران (پانا) - آمریکا چهار نهاد روسی و چینی که مدعی است از برنامه موشکی ایران حمایت کردند را تحریم کرد.

6 دی 1399

اردکانیان: 9 نیروگاه جدید تا پایان سال جاری وارد مدار می گردد

وزیر نیرو با اشاره به بهره برداری از 6 نیروگاه از ابتدای امسال تا به امروز گفت: 9 نیروگاه دیگر تا انتها امسال وارد مدار بهره برداری می گردد.

5 دی 1399

دستگیری 713 سارق و زورگیر در پایتخت

رییس پلیس پایتخت از دستگیری 713 سارق، زورگیر و قاچاقچی در 48ساعت گذشته خبر داد.

4 دی 1399

خبرنگاران اجرای شیوه نامه ساماندهی بازار زنجیره فولاد

تهران- خبرنگاران- معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: ستاد اقتصادی دولت تصمیم گرفت برای اجرای شیوه نامه ساماندهی بازار زنجیره فولاد کشور و این دستورالعمل مزیت های متعددی برای حوزه معدن و صنایع معدنی دارد.

3 دی 1399

قرار دریافت 40 شرکت دانش بنیان روی تابلوهای بورس

مدیر کل دفتر تامین اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور 40 شرکت دانش بنیان روی تابلوهای بورس اطلاع داد و گفت: علاوه بر آن 3 شرکت دانش بنیان نیز مراحل پذیرش را گذرانده اند و آماده درج در تابلوهای اول و دوم فرابورس هستند.

2 دی 1399

نماینده مجلس: زن بی پناه بندرعباس، معلول بود

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس یازدهم از عیادت خود از زن بندرعباسی خبر داد و با استناد به پرس و جوی خود از مسئولین شهری مدعی شد که هیچ اخطار قبلی مبنی بر تخلیه یاتخریب خانه زن بندرعباسی صادر نشده است.

2 دی 1399

رایزنی تلفنی مرکل و پوتین با موضوع کرونا و مناقشه قره باغ

صدر اعظم آلمان و رئیس جمهور روسیه در مصاحبهیی تلفنی درباره بعضی موضوعات بین‌المللی از جمله بحران کرونا، مسئله اوکراین و مناقشات بین ارمنستان و آذربایجان مصاحبه کردند.

27 آذر 1399

کرونا در اروپا، از تشدید محدودیت ها تا گسترش فعالیت های ارتش آلمان برای مهار کرونا

ارتش آلمان یاری های خود برای مهار کرونا را گسترش داده و تعداد نیروهای یاریی در این زمینه را از 15 هزار به 20 هزار نیرو افزایش داده است.

23 آذر 1399

جهان همه هیچ و اهل جهان همه هیچ

بی حسی موضعی ازجمله فیلم هایی بود که اکران در روز های کرونا را تجربه کرد؛ روز هایی که تماشاگران کمتری سینما را برای تفریح و سرگرمی انتخاب می نمایند و همین موضوع آسیب های جدی را در چند ماه گذشته برای سینما ایجاد نموده است.

17 آذر 1399
تعداد: (224)