ایجاد 988 هزار فرصت شغلی جدید برای سال 99

به گزارش تور سریلانکا، خبرنگاران/خراسان رضوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ایجاد 988 هزار فرصت شغلی جدید برای سال 99 برنامه ریزی شده است.

ایجاد 988 هزار فرصت شغلی جدید برای سال 99

محمدباقر نوبخت عصر شنبه 7 دی ماه در مراسم افتتاح طرح هادی روستای عشایری چاه تلخ سبزوار در جمع تور سریلانکا بیان کرد: در تبصره 18، برنامه کاملی در قالب 9 طرح از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی برای تحقق حدود یک میلیون فرصت شغلی تقدیم شده است.

وی ادامه داد: همچنین در راستای عمران و آبادانی کشور 700 هزار میلیارد ریال برای تکمیل زیر ساخت های کشور در بودجه سال آینده پیش بینی شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: در 9 ماه امسال 395 هزار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل زیر ساخت های کشور هزینه شده است.

وی گفت: ایجاد اشتغال، حفظ و تثبیت فرصت های شغلی جدید یکی از اولویت های دولت دوازدهم است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور همچنین در شروع عملیات احداث 10 هزار واحد مسکونی برای محرومان در خراسان رضوی گفت: هشت هزار واحد از مسکن محرومان در روستاهای خراسان رضوی و 2 هزار واحد آن در حاشیه شهر مشهد احداث می گردد.

محمد باقر نوبخت اضافه کرد: برای عملیات اجرایی این 10 هزار واحد مسکن محرومان در خراسان رضوی پنج هزار میلیارد ریال اختصاص یافته است. اواخر سال گذشته نیز عملیات اجرایی 10 هزار واحد مسکونی محرومان در خراسان جنوبی شروع شد که روز گذشته 2 هزار واحد آن به بهره برداری رسید.

رئیس سازمان برنامه و بودجه عنوان نمود: دولت به روستاها و مناطق محروم توجه دارد؛ از دستاوردهای این سفر تامین اعتبار آسفالت 25 کیلومتر از جاده خاکی منطقه عشایری چاه تلخ روداب سبزوار بود که با اجرای آن موافقت شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سبزوار نیز گفت: عملیات نوسازی 40 واحد مسکونی تخریب شده بر اثر سیلاب فصل بهار در منطقه عشایری چاه تلخ سبزوار شروع شده که پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد دارد.

علی رستم نیا اضافه کرد: همچنین در این مراسم نهصد و چهلمین طرح هادی روستایی در خراسان رضوی، در روستای چاه تلخ بخش روداب سبزوار با هزینه یک میلیارد ریال اجرا شد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه عصر شنبه برای شروع عملیات اجرایی 10 هزار واحد مسکن محرومان در خراسان رضوی و افتتاح نهصد و چهلمین طرح هادی این استان به روستای عشایری چاه تلخ روداب سبزوار سفر نموده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 48

به "ایجاد 988 هزار فرصت شغلی جدید برای سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد 988 هزار فرصت شغلی جدید برای سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید