به کارگیری نیروی نو به صورت حق التدریسِ آزاد ممنوع شد

به گزارش تور سریلانکا، تهران (پانا) - رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش وپرورش از ممنوعیت به کارگیری نیروی تازه در آموزش وپرورش به صورت حق التدریس آزاد یا عناوین مشابه اطلاع داد.

به کارگیری نیروی نو به صورت حق التدریسِ آزاد ممنوع شد

ناصر سلیمان زاده در اطلاعیه ای خطاب به مدیران کل آموزش و پرورش استان های سراسر کشور گفت که در راستای اجرای دستور 20 مهر 1400 سرپرست وزارت متبوع منضم به نامه 19 مهر 1400 معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، به کارگیری افراد نو به صورت حق التدریس آزاد و یا عناوین مشابه به هر شکل به وسیله ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ممنوع است.

به گفته رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش حدود 55 هزار و 497 نفر از مشمولین قانون مشخص تکلیف بر اساس مجوزهای سازمان اداری و استخدامی تبدیل شرایط شده اند. 33 هزار و 548 نفر نیز در قالب مجوزهای سوم و چهارم اجرای قانون مشخص تکلیف معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سودآموزی به دانشگاه فرهنگیان رفته اند.

جذب و به کارگیری 22 هزار و 926 نفر به وسیله ماده (28) که در سال 1399 در آزمون استخدامی فراگیر پذیرفته شده اند، پذیرش تعداد 26 هزار نفر به عنوان متعهد خدمت به وسیله کنکور سراسری و معرفی به دانشگاه فرهنگیان (و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی) و تخصیص کد پرسنلی به صورت متمرکز برای تمامی همکاران ورودی ماده (28) و متعهدین خدمت از دیگر اقدامات اجرا شده در مورد استخدام همکاران فرهنگی است.

به گفته وی در امسال نیز تعداد 50 هزار نفر مجوز جذب از سازمان اداری و استخدامی کشور اخذ شده که فرآیند اجرایی آن در حال اجرا است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1232

به "به کارگیری نیروی نو به صورت حق التدریسِ آزاد ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به کارگیری نیروی نو به صورت حق التدریسِ آزاد ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید