توریع 200 هزار تن انواع برنج وارداتی و شکر

به گزارش تور سریلانکا، خبرگزاری خبرنگاران- مدیر کل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: در راستای اجرای مصوبه کارگروه تنظیم بازار از ابتدای خرداد 1400 توزیع مقدار 100 هزار تن برنج وارداتی و 100 هزار تن شکر در کشور شروع شده است.

توریع 200 هزار تن انواع برنج وارداتی و شکر

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، آقای حجت براتعلی با بیان این که 240 هزار تن کالا های اساسی مورد احتیاج مردم در ماه مبارک رمضان توزیع شده است، اضافه نمود: تا به امروز وقفه ای در تامین کالا های مورد احتیاج مردم صورت نگرفته و ازابتدای خرداد ماه نیز توزیع 200 هزار تن برنج وارداتی و شکر در کشور شروع شده است.

وی گفت: توزیع 100 هزار تن انواع برنج وارداتی که توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران تامین و در اختیار سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور نهاده شد به وسیله شبکه های منتخب از جمله فروشگاه های زنجیره ای تعاونی مصرف شهری، روستایی و عشایری، اصناف منتخب و مراکز مستقیم عرضه کالا عملیاتی شده است.

براتعلی ادامه داد: همچنین توزیع 100 هزار تن شکر که برای مصارف خانوار و صنف، صنعت در دستور کار شرکت بازرگانی دولتی ایران نهاده شده بود در حال اجرا است.

وی مقدار توزیع شکر برای مصارف خانوار و صنف و صنعت را به ترتیب 30 هزار تن برای مصارف خانوار و 70 هزار تن برای مصارف صنف و صنعت گفت.

مدیر کل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران تاکید نمود: هچگونه محدودیتی برای افزایش تخصیص این دو کالا در استان ها وجود ندارد و در صورت لزوم و تا برطرف احتیاج کامل هر استان تامین و توزیع این کالا ها ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1042

به "توریع 200 هزار تن انواع برنج وارداتی و شکر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توریع 200 هزار تن انواع برنج وارداتی و شکر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید