جلالی: نه از پیروزی مان مغرور می شویم و نه از سختی ها ناامید، نمی توان بازخورد خوبی از لیگی که 14 ماه طول کشیده داشت

به گزارش تور سریلانکا، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان تأکید کرد او و شاگردانش نه از پیروزی های خود مغرور می شوند و نه از سختی ها بی انگیزه.

جلالی: نه از پیروزی مان مغرور می شویم و نه از سختی ها ناامید، نمی توان بازخورد خوبی از لیگی که 14 ماه طول کشیده داشت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، مجید جلالی در نشست خبری پیش از ملاقات با پیکان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر گفت: فوتبال در مجموع فراز و نشیب زیادی دارد. برای ما در این مقطع زمانی، این حالت بیشتر است، ولی مهم این است که در زمان سختی ناامید نشویم و در زمان پیروزی مغرور. ما سعی کردیم در این دو بازی خودمان را بازسازی کنیم. مقابل سپاهان واقعاً خوب نبودیم، اما مقابل شهر خودرو یک باخت ناباورانه را متحمل شدیم. علی رغم اینکه خوب بازی کردیم، اما در دقیقه 90 گلی خوردیم که واقعاً ناباورانه بود.

وی در ادامه اضافه نمود: یک جلمه ای در فوتبال است که می گوید وقتی شما می بازید اما خوب بازی می کنید، می توانید به آینده تیم تان امیدوار باشید. با این حال وقتی در یک بازی پیروز می شوید، اما بد بازی می کنید، آن وقت که باید نگران باشید. من این را به بچه ها هم گفتم، مطمئناً فردا یک چهره شاداب و قوی را از تیم ما خواهیم دید که امیدوارم به لطف خدا با برد همراه گردد.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در خصوص حساسیت ملاقات فردای تیمش توضیح داد: بله، بازی مهم و تأثیرگذاری برای تیم های پایین جدول است و برای همین هم بچه های ما نسبت به این بازی احساس مسئولیت زیادی دارند و به این بازی خیلی امیدوارند.

جلالی درباره شناختش از تیم پیکان نیز یادآور شد: شناخت من از نفرات تیم پیکان است. اغلب این بازیکن در زمان سرمربیگری من در این تیم با خودم بودند و از تیم های پایه آنها آوردم، ولی در فوتبال شما نمی توانید به گذشته استناد کنید. همواره شرایط روز بازیکنان ملاک ارزیابی کیفیت آنهاست. ما بیشتر تمرکزمان را روی دو بازی قبل این تیم گذاشتیم و فکر می کنم شناخت خوبی از این تیم داریم. من همواره معتقدم وقتی یک تیم شناخت خوبی از حریف دارد می تواند بازی خوبی انجام دهد.

وی در خصوص شکست تیمش مقابل سپاهان و شهر خودرو در هفته های قبل نیز شرح داد: ما مقابل تیم های دوم و سوم جدول بازی کردیم، ولی به هرحال دو باخت متوالی فشارهایی را دارد، اما همه ما در باشگاه این اتفاق نظر را داشته و داریم که تا جایی که می توانیم باید روحیه تیم را برای بهتر شدن بالا ببریم که همین کار را هم انجام دادیم.

سرمربی تیم گل گهر در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: خوشبختانه نه محرومی داریم و نه مصدومی.

جلالی در باره سرنوشت ملاقات تیم های پارس جنوبی و استقال و تأثیر نتیجه این ملاقات برای تیم های انتهای جدولی، مطرح کرد: الان ما خودمان در وضعیتی هستیم که لازم نیست نگاه مان به بازی ها دیگر باشد. ما خومان می توانیم سرنوشت خودمان را رقم بزنیم، این را درک کردیم و می خواهیم همین کار را انجام دهیم.

چرا تیم هایی مانند پیکان، ذوب آهن و گل گهر که شرایط خوبی به لحاظ امکانات دارند در انتهای جدول هستند؟، وی در واکنش به طرح این سؤال گفت: این یک موضوع کلیدی می تواند برای تحقیق و فکر کردن باشد. اگر روال فوتبال صحیح باشد باید خیلی از قواعد تغییر کند. شما نگاه کنید خیلی از تیم ها که فوتبال خوبی بازی می نمایند، الان در پایین جدول هستند یا بعضی تیم ها که خیلی فوتبال ساده یا با موضوع یک نفر بازی می نمایند شرایط خوبی در جدول دارند. این ها همه دلیل دارد. وقتی یک فصلی 10 ماه طول بکشد آن فصل نرمال است و شما می توانید توقع بازخوردهای مثبتی از آن داشته باشید، ولی وقتی یک لیگ تا الان 14 ماه طول کشیده، شما نمی توانید بازخوردهای خوبی از آن لیگ ببینید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 463

به "جلالی: نه از پیروزی مان مغرور می شویم و نه از سختی ها ناامید، نمی توان بازخورد خوبی از لیگی که 14 ماه طول کشیده داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: نه از پیروزی مان مغرور می شویم و نه از سختی ها ناامید، نمی توان بازخورد خوبی از لیگی که 14 ماه طول کشیده داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید