خبرنگاران ارتش در مقابله با ویروس کرونا روحیه آفندی داشته است

به گزارش تور سریلانکا، تهران-خبرنگاران- فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر این که ارتش در مقابله با ویروس کرونا از همان اول روحیه آفندی داشته است، گفت: این نیرو با 28 بیمارستان ثابت و تعداد قابل ملاحظه ای بیمارستان سیار و برپایی نقاهتگاه 2000 تخت خوابی در تهران گوشه ای از اقتدار این نیرو بود.

خبرنگاران ارتش در مقابله با ویروس کرونا روحیه آفندی داشته است

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی نیروی زمینی ارتش؛ سرتیپ کیومرث حیدری در دهمین جشنواره مالک اشتر که همزمان در تهران و قرارگاه ها منطقه ای و ارشد نظامی ارتش در استان های فارس و اصفهان به شکل ویدئو کنفرانس برگزار گشت گفت: نیروی زمینی ارتش اساس فرماندهی خود را بر سه اصل، ولایت مداری، عدالت محوری و شایسته سالاری پایدار کرده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به حضور موثر و جهادی نیروی زمینی ارتش در گذشته در دفاع مقدس، بعد از آن در برقراری امنیت در مرزها و اینک نیز در مرزهای غرب، جنوب و شرق کشور و این روزها در مقابله با ویروس منحوس کرونا، اضافه نمود: در حوزه مقابله با ویروس کرونا از همان روز اول روحیه آفندی داشته و با اجرای رزمایش های مختلف به جایگاه ممتازی دست یافته ایم به نحوی که دوشا دوش وزارت بهداشت و درمان، اداره بهداشت و درمان نزاجا در گستره عظیم با 28 بیمارستان ثابت و تعداد قابل ملاحظه ای بیمارستان سیار حضور داشت که برپایی نقاهتگاه 2000 تخت خوابی در تهران گوشه ای از اقتدار این نیرو بود.

حیدری به دستاوردهای ناوگان بالگردی هوانیروز اشاره کرد و گفت: امروز هوانیروز ارتش به دستاوردهای مهمی در حوزه ارتقاء برد موشک ها، ساخت و تولید دوربین های دید در شب، اورهال و ... دست یافته که در نوع خود بی بدیل است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به نگهداری تجهیزات و ادوات در نیروی زمینی ارتش اشاره کرد و اضافه نمود: نگهداری ادوات زرهی، توپخانهای بسیار مهم است، امروز این نیرو در حوزه تحرک به جایگاه مطلوبی رسیده است و از هر حیث آماده و پا در رکاب است.

حیدری به قدرت دفاعی و آمادگی رزمی نیروی زمینی ارتش اشاره کرد و گفت: نیروی زمینی ارتش آنچنان خود را آماده کرد که رزم نزدیک زمینی را عند الزوم در رکاب ولایت به دشمن تحمیل کند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: امروز نیروهای مسلح قدرتمند جمهوری اسلامی تحت امر ولایت بر منطقه حاکم هستند، دشمن باید بداند با وجود این قدرت الهی (قدرت ولایت) جایگاهی در خلیج فارس، دریای عمان و جغرافیای این منطقه ندارد، آثار بیرون راندن آنها هم با عنایت خداوند هویدا شده است.

سرتیپ حیدری تاکید کرد: با اقتداء به شهدای عزیزمان تا آخرین نفس در رکاب ولایت خواهیم ماند، همواره گفته و می گوییم؛ آقای ما از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن.

وی گفت: آنچه که ما را به این قدرت رسانده است این است که صراط مستقیم و مجسم خود را وجود مبارک ولایت امر مسلمین (ولایت فقیه) دانسته و با اطاعت محض فرمانبرداری می کنیم، خداوند نیز به ما عنایت ویژه خواهد داشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 477

به "خبرنگاران ارتش در مقابله با ویروس کرونا روحیه آفندی داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ارتش در مقابله با ویروس کرونا روحیه آفندی داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید