خبرنگاران شانزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک ایران و روسیه در قفقاز برگزار می گردد

به گزارش تور سریلانکا، تهران- خبرنگاران- وزیر نیرو و رییس ایرانی کمیسیون مشترک همکاری های مالی و تجاری جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه و وزیر انرژی روسیه برای برگزاری اجلاس آینده این کمیسیون در پاییز سال جاری در یکی از شهرهای قفقاز توافق کردند.

خبرنگاران شانزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک ایران و روسیه در قفقاز برگزار می گردد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش آدینه شب وزارت نیرو، در گفت و گوی تلفنی عصر امروز رضا اردکانیان و الکساندر نواک، دو طرف درخصوص موارد مختلف اعم از پروژه های دو کشور و برگزاری اجلاس شانزدهم کمیسیون به بحث و گفتگو پرداختند.

در این گفت و گو، همچنین توافق هایی در زمینه خرید بعضی کالاهای اساسی از روسیه توسط ایران حاصل شد.

اردکانیان و نواک رییس طرف روس کمیسیون همکاری های مشترک مالی و تجاری روسیه و ایران، درخصوص فرایند پیشرفت پروژه های نیروگاهی بویژه سیریک هم با هم گفتگو کردند.

در این گفت و گو علاوه بر مباحث مربوط به خرید کالاهای اساسی از فدراسیون روسیه و فرایند مربوط به اجرای پروژه های احداث چهار واحد نیروگاه حرارتی در بندرعباس موسوم به سیریک، برقی کردن خط ریلی گرمسار - اینچه برون و دیگر پروژه های نیروگاهی نیز موارد بحث و گفت و گوی دو طرف بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 367

به "خبرنگاران شانزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک ایران و روسیه در قفقاز برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شانزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک ایران و روسیه در قفقاز برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید