اخبار سیاسی

سفرهای دریایی ایران برای جام جهانی 2022 قطر لغو شد

ایسنا/ براساس خبر و گزارش های بدست آمده، سفرهای دریایی ایران برای جام جهانی 2022 قطر لغو شد.

19 آبان 1401

واکنش زاکانی به صحبت روسای آمریکا و فرانسه در مورد ناآرامی های اخیر : پای خود را از گلیمشان درازتر کردند

شهردار تهران با بیان اینکه رئیسان جمهور آمریکا و فرانسه خودشان هزاران مشکل دارند و امروز فرانسه جزو گرفتارترین کشورهای جهان است ولی مشاهده می کنیم که پای خود را از گلیمشان درازتر می کنند، گفت: گرد و غبارها خواهد رفت و افتخار برای کسانی که در خدمت مردم...

23 مهر 1401

واکنش وزیر اقتصاد به تاثیر ناآرامی ها بر کسب و کارهای اینترنتی ، ضررها جبران می شود؟

سخنگوی اقتصادی دولت گفت: به دلیل تاثیرات منفی آشوب های اخیر بر کسب وکارهای اینترنتی، دولت تلاش دارد تا از ابزارهای مختلف برای جبران این ضررها استفاده کند.

12 مهر 1401

زیدآبادی: به مطالبات نسل تازه پاسخ دهید؛ آن ها ماه را طلب نمی نمایند

احمد زیدآبادی در روزنامه هم میهن نوشت: وقایع این روز های کشورمان را می توان عصیان جوانانی منقطع از حوزه رسمی حکومت داری دانست. این قشر از جوانان، از هر جهت خود را با فضای رسمی، بیگانه حس می نمایند و فضای رسمی نیز به نوبه خود این قشر را بیگانه از خود می بیند....

8 مهر 1401

توجه به مراقبت های بهداشتی پیش از بازگشایی مدارس

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز گفت: اقدامات و مراقبت های بهداشتی لازم برای بازگشایی مدارس و دانشگاه ها از سوی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان اهواز انجام گردد.

31 شهریور 1401

اخذ ویزای توریستی یونان

اخذ ویزای توریستی یوناندر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره اخذ ویزای توریستی یونان ، سخن خواهیم گفت.

17 شهریور 1401

پیشرفت 10 درصدی عملیات اجرای خطوط لوله جریانی میدان آزادگان جنوبی

تهران (پانا) - مدیرعامل گروه پتروپارس در جریان اجرای فاز یک طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی از پیشرفت 10 درصدی عملیات اجرایی خطوط لوله جریانی خبر داد.

30 مرداد 1401

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت علوم، در متن حکم انتصاب دکتر محمدعلی زلفی گل خطاب به دکتر قاسم مصلحی آمده است؛ پس از حمد خدا، درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی و با عنایت به پیشنهاد معاون محترم فناوری و نوآوری،...

27 مرداد 1401

چین 7 مقام تایوان را تحریم کرد

رسانه دولتی چین امروز سه شنبه گزارش داد که پکن هفت مقام تایوانی را بابت حمایت از استقلال تایوان هدف تحریم ها قرار داد.

25 مرداد 1401

یک نماینده: مجلس با پیشنهاد دولت درباره قیمت ها مخالفت می نماید

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وقتی دولت ارز 4200 تومانی را حذف می نماید نمی گردد انتظار داشت که تنها 4 قلم کالا گران گردد، هرکسی که این حرف را گفته اشتباه نموده است، این اتفاق نمی تواند منطقی باشد و سایر کالاها متاثر از افزایش قیمت این کالاها خواهند...

20 مرداد 1401

تور پاتایا: جاهای دیدنی پاتایا؛ 11 مکان دیدنی یکی از پربازدیدترین منطقه ها تایلند

شهر پاتایا داشتن بیش از 5/5 میلیون گردشگر خارجی در سال یکی از پربازدترین منطقه ها تایلند محسوب می گردد. از قدم زدن در خیابان شلوغ و سرشار از زندگی گرفته تا بازدید از طبیعت سبز تایلند، همه اینها سفری رؤیایی را برایتان رقم خواهند زد. با ما همراه باشید. در...

13 مرداد 1401

چطور آبرو و اعتبار رفته کسب وکار را بازگردانیم؟

زمانی که کسب وکاری را راه اندازی می کنید، معروفیت و اعتبار کسب وکار و برند شما کاملاً پاک و عاری از هرگونه شکایت و مسئله ای است، دقیقاً مثل یک تکه ورق سفید رنگی که کاملاً تمیز است. معروفیت کسب وکارهای تازه تأسیس را می توان شبیه به برف بکری دانست که روی...

5 مرداد 1401

طرح شفافیت آراء همچنان در دستور کار بهارستانی ها

طرح شفافیت آراء نمایندگان یکی از مهم ترین طرح های ساکنان خانه ملت است.

22 تیر 1401

رئیس تئاترشهر از امام رئوف نوشت

محمدجواد طاهری رئیس مجموعه تئاتر شهر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام درباره ارادت مردم به امام رضا (ع) نوشت و بیان کرد بدخواهان نمی توانند این باور مقدس به حریم امن ایشان را از ما بگیرید.

18 تیر 1401

در انتظار رسیدن قطار آبی

از سه هفته پیش تا به امروز یک قطار 40 واگنی با حدود 2 میلیون لیتر تنها منبع آب در شهر پالی واقع در استان راجستان هند بوده است.

14 تیر 1401

چرا مردم برای کسب خبر زیادی سرشان توی گوشی است؟

عباس عبدی نوشت: در دنیا امروز رسانه ها نقش و اثرگذاری بی بدیلی دارند، ولی این اثرگذاری محدودیت های خاص خود را هم دارد که اگر توجه نکنیم، مثل بومرنگ به سوی پرتاب کننده برمی شود. متاسفانه سیاست رسمی در ایران به رسانه انحصاری وابستگی زیادی پیدا نموده است.

8 تیر 1401

تامین اقلام اساسی مورد احتیاج در ایام نوروز

تهران (پانا) - وزیر جهاد کشاورزی از تامین اقلام اصلی و اساسی به ویژه در ایام نوروز اطلاع داد و گفت که کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

25 خرداد 1401

زمان واریز آخرین یارانه معیشتی اعلام شد!

به گزارش خبرنگاران، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: بیست وهشتمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24 روز سه شنبه (دهم اسفندماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

21 خرداد 1401

ستاری: شعار سال فرصتی ویژه برای رشد و توسعه است، اجرای قانون جهش فراوری دانش بنیان در کشور

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اجرای قانون جهش فراوری دانش بنیان در کشور گفت: این نامگذاری شعار سال فرصت استثنایی است که در اختیار ما در این معاونت قرار گرفته و به توسعه و رشد آن یاری شایانی می نماید.

4 خرداد 1401

مجموعه ای از خدمات پایه بانکی از جمله افتتاح حساب غیر حضوری شد

وزیر اقتصاد از تصویب مصوبه ای در شورای عالی مبارزه با پولشویی اطلاع داد که به موجب آن، امکان ارائه مجموعه ای از خدمات پایه بانکی از جمله افتتاح حساب به صورت غیر حضوری در بانک های کشور فراهم شده است.

22 اردیبهشت 1401
تعداد: (333)