رسالت سنگینی در تحقق شعار سال بر عهده فعالان بخش خصوصی است

به گزارش تور سریلانکا، خبرنگاران/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر این که پشتیبانی و مانع زدایی از بخش فراوری از اولویت های اصلی استان است، گفت: فعالان بخش خصوصی در این زمینه، رسالت سنگینی بر عهده دارند.

رسالت سنگینی در تحقق شعار سال بر عهده فعالان بخش خصوصی است

محمدرضا پورمحمدی در ملاقات اعضای هیأت مدیره خانه صنعت و معدن استان با وی، با قدردانی از اقدامات این مجموعه در برطرف مسائل واحدهای فراوریی و رونق فراوری در سال 99، گفت: در سایه کوشش های خانه صنعت، معدن و تجارت به عنوان دبیر کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری استان، تمام پرونده های مطرح در جلسات این کارگروه مورد رسیدگی قرار گرفته و تصمیمات مناسب برای حل مسائل اتخاذ شده است.

وی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر پشتیبانی و مانع زدایی از فراوری در سال 1400، اظهار کرد: از فعالان بخش خصوصی و فراورینمایندگان انتظار داریم که به رسالت اصلی خود در تقویت بخش فراوری و صادرات عمل نمایند.

پورمحمدی، همزمانی کرونا و تحریم ها را عامل اصلی مسائل مالی کشور دانست و گفت: صنعتگران و فراورینمایندگان استان به رغم تمامی این مسائل، نه تنها هیچ واحدی را تعطیل و هیچ نیروی کاری را تعدیل نکردند، بلکه در افزایش آمار اشتغال و کاهش نرخ بیکاری استان نیز نقش عمده ای ایفا کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی؛ محمدحسین باقری، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی نیز در این ملاقات با اشاره به موانع موجود در بخش فراوری، گفت: امیدواریم در سال جدید بتوانیم با همکاری مدیران استان و همت ویژه فعالان بخش خصوصی، علاوه بر افزایش آمار اشتغال جوانان، در افزایش میزان صادرات نیز سهیم باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 943

به "رسالت سنگینی در تحقق شعار سال بر عهده فعالان بخش خصوصی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسالت سنگینی در تحقق شعار سال بر عهده فعالان بخش خصوصی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید