سورپرایز بزرگ برای طارمی در روز تولد ، پرواز به سمت تیم رویایی در اولین روز از 31 سالگی!

به گزارش تور سریلانکا، مهدی طارمی به علت داشتن پاسپورت غیر اتحادیه اروپا، با ورودش به میلان جلوی انتقال ساموئل چوکوئزه را می گیرد.

سورپرایز بزرگ برای طارمی در روز تولد ، پرواز به سمت تیم رویایی در اولین روز از 31 سالگی!

به گزارش خبرنگاران مهدی طارمی مهاجم 30 ساله فوتبال ایران و باشگاه پورتو پرتغال یک قدم دیگر به میلان ایتالیا نزدیک شد. میلان از مدت ها پیش طرح جذب طارمی را در دستور کار قرار داده و طبق گزارش برخی خبرنگاران جابجایی فوتبال اروپا، مهاجم ایران یک قدم دیگر به روسونری نزدیک شده است. طارمی هنوز یک فصل دیگر با پورتو قرارداد دارد و مبلغ درخواستی این باشگاه پرتغالی برای صدور رضایتنامه، مهم ترین مانع انتقال بازیکن ایران به ایتالیا محسوب می گردد.

با این حال ساشا تاوولیری، یکی از خبرنگارانی که در روزهای گذشته پیگیر اخبار طارمی بوده است، در تازه ترین خبر خود مدعی شد میلان به صورت شخصی با طارمی به توافق اولیه دست یافته است. این خبرنگار گفت: طارمی با میلان برای عقد قرارداد 4 ساله به توافق رسید. اکنون مذاکرات به صورت معین با پورتو ادامه دارد تا به زودی یک پیشنهاد رسمی برای مهاجم ایرانی پیدا گردد.

متئو مورتو، روزنامه نگار ایتالیایی هم یکی از منابع خبری درباره سرنوشت مذاکرات طارمی و میلان در روزهای اخیر بوده است .مورتو هم گزارش تازهی درباره این پرونده منتشر کرد و نوشت: ماجرای طارمی - میلان، اولین پیشنهاد ایتالیایی ها که نزدیک به 13 میلیون یورو بود، رد شد. پورتو 25 میلیون یورو درخواست می نماید. تماس های دیگری بین باشگاه ها برای نزدیک شدن وجود خواهد داشت. چیزی قریب الوقوع نیست. میلان نمی خواهد بیش از 20 میلیون یورو بپردازد. مهاجم قبلاً -به پیشنهاد میلان- پاسخ مثبت داده است. مهدی طارمی به علت داشتن پاسپورت غیر اتحادیه اروپا، با ورودش به میلان جلوی انتقال ساموئل چوکوئزه را می گیرد. علاوه بر این باز شدن پای ژرژ مندس، مدیر برنامه سرشناس دنیا به بحث انتقال طارمی به میلان هم شب گذشته سر و صدای زیادی به پا کرد؛ خبری که البته چند روز پیش هم به وسیله جان لوکا دی مارتزیو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی عنوان شده بود. مدیران باشگاه میلان، مندس را که نفوذ گسترده ای در میان باشگاه های اروپایی از جمله پرتغالی ها دارد واسطه نموده اند تا شرایط را برای خرید طارمی تسهیل کند. نکته دیگر اینکه طارمی امروز 31 ساله می گردد و شاید در روز تولد خود بتواند گامی تازه در فوتبال خود بردارد و با میلان به توافق رسمی دست یابد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 تیر 1402 بروزرسانی: 27 تیر 1402 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1618

به "سورپرایز بزرگ برای طارمی در روز تولد ، پرواز به سمت تیم رویایی در اولین روز از 31 سالگی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورپرایز بزرگ برای طارمی در روز تولد ، پرواز به سمت تیم رویایی در اولین روز از 31 سالگی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید