طرفدار استقلال دوست دارد فرهاد مجیدی بماند؛ وزیر ورزش به نظر طرفداران احترام بگذارد

به گزارش تور سریلانکا، تهران (پانا) - پیشکسوت استقلال معتقد است تیمی که برای فصل نو بسته شده در حد و مقدار قهرمانی در لیگ برتر ایران نیست.

طرفدار استقلال دوست دارد فرهاد مجیدی بماند؛ وزیر ورزش به نظر طرفداران احترام بگذارد

محمد مومنی در گفت وگو با پانا در خصوص اختلاف فرهاد مجیدی با باشگاه استقلال گفت: متاسفانه مدیریت باشگاه استقلال دچار افسارگسیختگی شده است و هر کسی در این باشگاه حرف خودش را می زند. البته شفاف سازی که مدیریت استقلال در برنامه تلویزیونی انجام داد خیلی خوب بود؛ آنها از عملکرد خودشان راضی بودند اما استقلال احتیاج به مدیرانی دارد که تفکر و دیدگاه بالاتری دارند.

وی ادامه داد: مدیریت در یک باشگاه عظیمی مثل استقلال نباید به گونه ای باشد که آنها با رفتار خودشان تشنج ایجاد نمایند و تمرکز بازیکن را بهم بزنند. ممکن است بازیکن یک رفتار یا حرفی بزند اما مدیریت نباید بلافاصله واکنش نشان دهد و او را اخراج کند. اخراج یک بازیکن به تیم لطمه می زند و در نهایت طرفدار از آت متضرر می گردد.

مومنی در ادامه به رفتار متناقض فرهاد مجیدی اشاره نمود و گفت: فرهاد مجیدی هم گاهی مثبت و گاهی منفی صحبت می کرد؛ البته نمی توان همه ایرادها را به گردن سرمربی انداخت؛ ممکن است مجیدی هم با مدیریت صحبت نموده بود و آنها هم به او وعده وعید داده بودند اما پس از مدتی زیر قول خود زده بودند، ما که از جزییات خبر نداریم و پس از این بدقولی ها دوباره مجیدی آغاز به گلایه کردن نموده است.

پیشکسوت استقلال با اشاره به اینکه مددی اسم کرد هر بازیکنی که مجیدی خواسته جذب کردیم و این حرف به معنی این است که به نوعی او مقصر نتایج را به گردن مجیدی انداخته اسم کرد: به نظرم این استقلال نمی تواند در لیگ حرفی از قهرمانی بزند چرا که بازیکنانی جذب شد که در حد و مقدار تیم نیستند. درست است که مددی گفته هر بازیکنی مدنظر مجیدی بوده جذب کردیم اما به نظر من انتظارات سرمربی برآورده نشد. اگر باشگاه استقلال به جای جذب این بازیکنان، بازیکنان قبلی را حفظ می کرد شرایط خیلی به نفع باشگاه بود. اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و بازیکنانی جذب باشگاه استقلال شدند که در حد و مقدار استقلال نبودند. استقلال احتیاج به بازیکنان خوب و عظیم دارد و جای انتحان پس دادن بازیکنان تازه کار نیست.

وی بعلاوه در خصوص ابقای مجیدی و تمایل طرفداران برای حضور او در این تیم اظهار کرد: به نظر می رسد طرفداران دوست دارند مجیدی در تیم بماند.آنها مددی را دوست نداشتند و به همین دلیل مسائل استقلال را به خاطر مدیریت او می دانستند. اما الان با رفتن مددی، دوست دارند مجیدی همچنان بماند.امیدوارم وزیر ورزش هم به نظر طرفداران احترام بگذارد.

مومنی در خاتمه در واکنش به توهین بعضی طرفداران استقلال به پرویز مظلومی سرمربی سابق این تیم و عضو فعلی هیات مدیره باشگاه گفت: خیلی متاسفم که برای پرویز مظلومی آن اتفاقات افتاد. اگر امروز باشگاه استقلال آبرویی هم دارد به خاطر وجود عظیمانی همانند مظلومی است و من به شدت اتفاقاتی که افتاده را محکوم می کنم. درست است شاید نارضایتی هایی وجود داشته اما چنین رفتارهایی به هیچ اسم صحیح نیست.عظیمان استقلال نباید مورد توهین قرار بگیرند و این برای باشگاهی مثل استقلال شایسته نیست.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 مهر 1400 بروزرسانی: 6 مهر 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1157

به "طرفدار استقلال دوست دارد فرهاد مجیدی بماند؛ وزیر ورزش به نظر طرفداران احترام بگذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفدار استقلال دوست دارد فرهاد مجیدی بماند؛ وزیر ورزش به نظر طرفداران احترام بگذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید