واکنش میلاد عبادی پور به خداحافظی از تیم ملی

به گزارش تور سریلانکا، میلاد عبادی پور کاپیتان تیم ملی والیبال در خصوص شرایط تیم ملی و کار کردن با بازیکنان جوان گفت: شرایط بسیار خوبی داریم. همواره کار کردن با بازیکنان جوان خوب است، چون تمام قدرت خود را می گذارند. درست است کم تجربه هستند، اما همه بازیکنان بزرگ به مرور باتجربه شده اند. تمام این بازیکنان هم تجربه به دست می آورند، اما قدرت و شادابی لازم را دارند که امتیاز مثبتی است.

واکنش میلاد عبادی پور به خداحافظی از تیم ملی

او در خصوص حضور در لیگ ملت ها اعلام کرد: صد درصد تمام بازی ها با قدرت ظاهر می شویم. درست است تورنمنت سختی داریم، اما علت بر این نیست که با باخت جلو برویم. صد درصد توان خود را می گذاریم.

عبادی پور در خصوص نبود معروف، موسوی و غفور در تیم ملی گفت: صد درصد بازیکنان بزرگی را از دست داده ایم و چالش بزرگی را پیش رو داریم، اما بازیکنان الان خیلی جوان هستند و صد درصد در آینده یاری بزرگی می نمایند. وقتی زمانش برسد ما هم می رویم و نمی گردد گفت والیبال بعد از ما تمام می گردد. درست است که معروف، موسوی و غفور را نداریم، اما بازیکنانی دیگر با شرایط دیگری داریم که امیدواریم عملکرد خوبی داشته باشیم.

او در خصوص انتها قراردادش با اسکرا و رفتن به لیگ ایتالیا گفت: بعد از انتها قراردادم باید تصمیمی جدی می گرفتم، همانجا می ماندم یا تغییری در نظر می گرفتم. خوشبختانه این تغییر در ایتالیا بود و قرار است در میلانو توپ بزنم. با صد درصد توان خودم آنجا ظاهر خواهم شد.

کاپیتان تیم ملی در انتها گفت: یکسری از بازیکنان ما تجربه معروف، موسوی و غفور را ندارند، اما قدرت و توان بیشتری دارند، چون جوان هستند. قطعا همه بازی ها را برای برد می رویم، اما گاهی نمی گردد و این علت بر این نیست که صد درصد توان خودمان را نگذاریم. قطعا با تمام توان می رویم ببینیم چه می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 تیر 1401 بروزرسانی: 15 تیر 1401 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1432

به "واکنش میلاد عبادی پور به خداحافظی از تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش میلاد عبادی پور به خداحافظی از تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید