ورود نخستین استارتاپ به بورس

به گزارش تور سریلانکا، خبرگزاری خبرنگاران- وزیر ارتباطات با اعلام خبر عملی شدن وعده ورود استارتاپ ها به بازار سرمایه تأکید کرد که در آستانه صدمین روز استقرار دولت نام نخستین استارت آپ ایرانی بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.

ورود نخستین استارتاپ به بورس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نخستین گام مؤثر دولت برای شکوفایی اقتصاد دیجیتال، هموار کردن راستا ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه بود که امروز با شروع مراحل ورود نخستین استارت آپ ایرانی به بورس به ثمر نشست.

با پیگیری های وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقتصاد و دارایی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و ریاست سازمان بورس، پایان استارت آپ تپسی مجوز ورود به بازار سرمایه را دریافت کرد.

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام این خبر گفت: پس از سال ها، دولت سیزدهم به وعده ورود استارتاپ ها به بازار سرمایه جامه عمل پوشاند و شرکت تپسی نخستین شرکتی خواهد بود که نام آن بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.

در هفته های آینده با نقش بستن نام شرکت تپسی در تابلوی فرابورس، سد ورود استارتاپ ها به بازار سرمایه شکسته خواهد شد و انتظار می رود موج تازه ای از ورود شرکت های فناورپایه به این بازار برای تأمین اقتصادی بیشتر و در نتیجه بزرگ تر شدن سایز بازار های مرتبط به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد دیجیتال به راه بیفتد.

اعلام این خبر در آستانه صدمین روز استقرار دولت سیزدهم، اراده و اهتمام جدی دولت بر توسعه فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال را بیش ازپیش روشن می نماید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1260

به "ورود نخستین استارتاپ به بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود نخستین استارتاپ به بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید