آیا ذخیره بنزین کارت سوخت به سال 99 منتقل می شود؟

به گزارش تور سریلانکا، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: سهمیه سوخت خودروهای شخصی تا 6 ماه و تا سقف 360 لیتر قابل ذخیره است و مردم در این باره هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

آیا ذخیره بنزین کارت سوخت به سال 99 منتقل می شود؟

به گزارش گروه اقتصادی تور سریلانکا، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه سهمیه سوخت خودرو های شخصی تا 6 ماه و تا سقف 360 لیتر قابل ذخیره است و مردم در این باره هیچ گونه نگرانی نداشته باشند، گفت: سقف در نظر گرفته شده محدود به سال 98 نبوده و سهمیه های ذخیره شده در کارت های سوخت قابل انتقال و استفاده در سال 99 نیز خواهد بود.

وی اضافه نمود: با توجه به شرایط پیش آمده و شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم خودداری از تردد های غیرضروری بین شهری و درون شهری، در صورت اتخاذ تصمیم های جدید این امکان وجود دارد که سقف ذخیره سازی در کارت های سوخت شخصی افزایش یابد.

وی با اشاره با اینکه سقف ذخیره سازی سوخت در کارت های هوشمند 6 ماه (معادل 360 لیتر) است، درباره نحوه ذخیره سازی سهمیه سوخت در کارت های هوشمند گفت: برای مثال اگر شخصی از زمان آغاز سهمیه بندی بنزین، مقدار 240 لیتر سهمیه سوخت در کارت خود ذخیره داشته باشد، با اضافه شدن 60 لیتر سهمیه فروردین ماه، سهم ذخیره او به 300 لیتر افزایش می یابد.

کاهی اضافه نمود: 60 لیتر سهمیه بنزین خودرو های شخصی و موتورسیکلت ها رأس ساعت صفر یکم فروردین ماه در کارت های هوشمند شخصی واریز خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: در صورت عادی شدن شرایط و تصمیم گیری در این باره از سوی مسئولان، سهمیه بنزین نوروزی هموطنان در ماه های آینده به کارت سوخت شخصی مالکان واریز شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 216

به "آیا ذخیره بنزین کارت سوخت به سال 99 منتقل می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا ذخیره بنزین کارت سوخت به سال 99 منتقل می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید