تور ارزان هند: افزایش روابط ایران، هندوستان و ترکیه در حوزه گردشگری سلامت

به گزارش تور سریلانکا، در برندسازی خدمات سلامت و گردشگری سلامت، روابط ایران، هندوستان و ترکیه و گردشگری سلامت توسعه می یابد.

تور ارزان هند: افزایش روابط ایران، هندوستان و ترکیه در حوزه گردشگری سلامت

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور ارزان هند ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

ﮔﺮدﺷﮕﺮی ﺳﻼﻣﺖ و ﺗﻮرﯾﺴﻢ درﻣﺎﻧﯽ ﯾﮑﯽ از ﺣﻮزه ﻫﺎﯾﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﺪ ﻧﻘﺸﯽ ﺑﺴﺰایی در ﺟﻬﺖ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﮔﺮدﺷﮕﺮی اﯾﻔﺎ کند و داﻣﻨﻪای ﺑﺴﯿﺎر ﮔﺴﺘﺮده را ﺷﺎﻣﻞ ﻣﯽ ﺷﻮد. برای گردشگری سلامت یا توریسم درمانی، تعاریف گوناگونی بیان شده است. سازمان جهانی گردشگری (WTO) گردشگری سلامت را چنین تعریف می نماید که استفاده از خدماتی که به بهبود یا افزایش سلامتی و افزایش روحیه فرد (با استفاده از آب های معدنی، آب و هوا یا مداخلات پزشکی) منجر می گردد و در مکانی خارج از محل سکونت فرد که بیش از 24 ساعت است، به طول می انجامد.

مجید زنگوئی (دبیرکل مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی) از توسعه همکاری های جمهوری اسلامی ایران با کشورهای هندوستان و ترکیه در حوزه گردشگری سلامت اطلاع داد.

وی دیدار های اجرا شده در جهت تعریف همکاری های دوجانبه به وسیله نمایندگان مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی با فعالان گردشگری سلامت هند مطلوب ارزیابی کرده و از جمله دستاوردهای این رویداد را توافقات صورت پذیرفته با مدیران گردشگری سلامت کشورهای ترکیه، هندوستان و مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی جهت توسعه همکاری های پیشین با هدف برندسازی هرچه موثرتر خدمات سلامت این کشورها و جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های بین المللی برشمرد.

دبیرکل مرکز گردشگری سلامت کشورهای اسلامی ازجمله موضوعات همکاری بین فعالان سلامت ایران و این کشور را بهره مندی از شبکه ارتباطی گسترده بین المللی هندوستان در عرصه های بین المللی، تجارب موثر این کشور در توسعه کمی و کیفی شرکت های مدیکال توریسم و بعلاوه توان تخصصی بخش های خصوصی در حوزه فن آوری اطلاعات را برشمرده و ابراز امیدواری کرد حضور نمایندگان کشور هندوستان در چهارمین کنگره سلامت کشورهای اسلامی در تهران موجبات تعریف همکاری های اجرایی گسترده تر دو کشور را فراهم آورد.

چهارمین رویداد ظرفیت های گردشگری درمانی هند با مشارکت500 نماینده خارجی و با حضور نمایندگان معرفی شده به وسیله مرکز گردشگری سلامت کشورهای اسلامی از تاریخ 13 لغایت 15 آذرماه در شهر دهلی نو برگزار گردید.

منبع: کجارو / ایلنا
انتشار: 16 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1401 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1382

به "تور ارزان هند: افزایش روابط ایران، هندوستان و ترکیه در حوزه گردشگری سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان هند: افزایش روابط ایران، هندوستان و ترکیه در حوزه گردشگری سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید