امتحانات دانشکده علوم پزشکی خلخال حضوری برگزار می گردد

به گزارش تور سریلانکا، روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خلخال در اطلاعیه ای، نحوه بازگشایی این دانشکده و برگزاری کلاس ها به صورت حضوری و غیرحضوری را تشریح کرد.

امتحانات دانشکده علوم پزشکی خلخال حضوری برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار دانشگاه تور سریلانکا، روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خلخال در اطلاعیه ای، نحوه بازگشایی این دانشکده و برگزاری کلاس ها به صورت حضوری و غیرحضوری را تشریح کرد.

براساس این اطلاعیه، همه کلاس های دروس نظری به صورت مجازی و بر بستر سامانه نوید یا سایر روش های آنلاین ادامه می یابد و در صورت درخواست دانشجویان برای برطرف اشکال واحد های نظری، امکان برگزاری یک یا 2 جلسه حضوری قبل از برگزاری امتحانات خاتمه ترم، صرفا با هماهنگی نماینده کلاس با واحد آموزش، استاد مربوطه و مدیرگروه امکان پذیر است.

نحوه و زمان برگزاری کلاس های عملی نیز بعد از اتمام کلاس های تئوری و با در نظر دریافت شرایط حضور دانشجویان اعلام می گردد.

براساس این اطلاعیه دروه های کارآموزی صرفا برای دانشجویان رشته های پرستاری، بهداشت عمومی و بهداشت محیط ورودی 95 از 17 خرداد و طبق برنامه اعلام شده از سوی دانشکده برگزار می گردد.

همچنین این اطلاعیه اعلام می نماید که حذف ترم و واحد از سوی دانشجویان به صورت اختیاری امکان پذیر است و در صورت درخواست دانشجو در شورای آموزشی آنالیز می گردد.

این اطلاعیه درخصوص برنامه های کارورزی نیز اعلام نموده که در صورت فراهم بودند امکانات و شرایط، این دوره ها به صورت فشرده در شفیت های صبح، عصر و شب و صرفا در بیمارستان برگزار می گردد.

امتحانات خاتمه ترم نیز به صورت حضوری و در نیمه اول مرداد برگزار می گردد و کارآموزی دانشجویان غیرعرصه پس از خاتمه امتحانات خواهد بود.

همچنین این اطلاعیه دانشجویان را ملزم می نماید که 48 ساعت قبل از حضور در دانشکده، گواهی سلامت از شهرستان محل سکونت خود را دریافت نموده و هنگام ورود به خوابگاه، همراه داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 372

به "امتحانات دانشکده علوم پزشکی خلخال حضوری برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات دانشکده علوم پزشکی خلخال حضوری برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید