بازیگر جوکر در سه گانه مت ریوز مشخص شد؟

به گزارش تور سریلانکا، یک طراحی جدید، ویلم دفو ستاره فیلم های مرد عنکبوتی (Spider-Man) و فانوس دریایی (The Lighthouse) را به عنوان جوکر بعدی در دنیایی که بتمن آن رابرت پتینسون است، نشان می دهد.

بازیگر جوکر در سه گانه مت ریوز مشخص شد؟

ویلم دفو با نقش آفرینی های پیچیده و وحشت آور غریبه نیست؛ به همین دلیل است که یک طرح مفهومی ساخته شده به دست یکی از طرفداران، این بازیگر را به عنوان دلقک مشهور شهر گاتهام که به عنوان شاهزاده جرم و جنایت شناخته می شود، در دنیایی که رابرت پتینسون بروس وین آن است، متصور شده است.

از سال گذشته، شایعه ها پیرامون این موضوع که کارگردان، مت ریوز، می خواهد در قسمت های بعدی از نقش منفی های کلاسیک دنیای دی سی استفاده کند، دست به دست می شوند؛ اما هرگز خبری رسمی در این باره که او در زمینه ساخت فیلم دوم پیشرفتی حاصل کرده است یا خیر، نبوده است.

البته از آنجایی که بتمن (The Batman) مدام توسط تأخیرها و مسائل هنگام ساختی که نتیجه بحران جهانی کرونا بوده، ضربه خورده است، این بی خبری و سردرگمی باعث تعجب نیست.

ایده حضور ویلم دفو در نقش جوکر نخستین بار توسط یکی از کاربران اینستاگرام با نام کاربری ریانز. ریویوز (ryans.reviews) مطرح شد. او با تأثیر پیش زمینه ای از خط داستانی کلاسیک فرانک میلر در قسمت بازگشت شوالیه تاریکی (The Dark Knight Returns) که در آن بتمن پس از این که جوکر تعداد زیادی از شهروندان بی گناه را می کشد بتارنگی (Batarang) به چشم او پرتاب می کند، طرحی در اینستاگرام خود منتشر کرد.

هیچ شکی نیست که دفو توانایی مقابل دوربین آوردن نقشی مانند جوکر را دارد و اینکه ببینیم او با شخصیت مقابل رابرت پتینسون در این نسخه سیاه جدید از شهر گاتهام که در اولین تریلر منتشر شده از فیلم دیده ایم، چه خواهد کرد، مجذوب کننده خواهد بود.

آیا دوست دارید یک بار دیگر، پس از فانوس دریایی، همکاری رابرت پتینسون و ویلم دفو را ببینید؟

آیا ویلم دفو انتخاب مناسبی برای نقش جوکر است؟

خط داستانی بتمن تا به امروز توسط سازندگان به خوبی از چشم مخاطبان و رسانه ها مخفی شده است؛ اما می دانیم که فیلم، رابرت پتینسون را در نقش نسخه ای جوان تر از بروس وین دنبال می کند و به تاریخچه ساخته شدن بتمن طی سال دوم خودش به عنوان شوالیه تاریکی در شهر گاتهام می پردازد.

فیلم همچنین می خواهد بیش از آن چه در نسخه های قبلی بتمن دیده ایم بر روی توانایی های این قهرمان به عنوان یک کارآگاه تمرکز کند.

بتمن (The Batman) قرار است سه گانه ای جدید از دنیای دی سی باشد که ستاره آن رابرت پتینسون خواهد بود.

این فیلم که مت ریوز کارگردانی آن را بر عهده دارد با بازیگران ذیل به مقابل دوربین رفته است؛

  • رابرت پتینسون در نقش بتمن
  • جفری رایت در نقش جیمز گوردون
  • زوئی کراویتز در نقش زن گربه ای
  • پل دینو در نقش ریدلر
  • اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی ورث
  • کالین فارل در نقش پنگوئن
  • جان تورتورو در نقش کارمین فالکون

در حال حاضر بتمن قرار است در تاریخ 4 مارچ سال 2022 (13 اسفند 1400) به سینماها بیاید.

منبع: heroichollywood

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 937

به "بازیگر جوکر در سه گانه مت ریوز مشخص شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر جوکر در سه گانه مت ریوز مشخص شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید