سینما

ورود زلاتان به دنیای بازیگری، همبازی شدن با ونسان کسل و ماریون کوتیار

زلاتان ابراهیموویچ ستاره تیم آ. ث میلان هم در سری فیلم های آستریکس و اوبلیکس با عنوان امپراتوری میانی در نقش ونفوس حضور دارد که اولین حضور او بر روی پرده نقره ای است.

16 اردیبهشت 1400

بازیگر جوکر در سه گانه مت ریوز مشخص شد؟

یک طراحی جدید، ویلم دفو ستاره فیلم های مرد عنکبوتی (Spider-Man) و فانوس دریایی (The Lighthouse) را به عنوان جوکر بعدی در دنیایی که بتمن آن رابرت پتینسون است، نشان می دهد.

15 اردیبهشت 1400

سرنوشت ناطق در انتظار باهنر؟

در عرصه سیاسی کشور می خواهم کارگردان بمانم، نه بازیگر؛ این روایتی است که قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین به نقل از محمدرضا باهنر، دبیرکل این جامعه و در واکنش به آنچه اصرار همگان به لزوم کاندیداتوری آقای باهنر در انتخابات ریاست جمهوری 1400 ایشان نامیده؛...

20 فروردین 1400

افشاگری علی صادقی از کسانی که دستمزدش را ندادند

سرنا/ محمد شایسته (تهیه کننده) به من می گوید بیا در فیلم 50 کیلو آلبالو یک سکانس مهمان بازی کن، یک سکانس می گردد شش سکانس.

12 فروردین 1400

بگذاریم نوزاد گریه کند یا زود بلندش کنیم؟

گریه تنها راهِ ارتباطی نوزاد برای مثال برای درخواست غذا، امنیت و چیز های دیگر است. بنابراین، مراقبین نوزاد باید به گریه های او واکنش نشان دهند و ما به صورتِ اتوماتیک این کار را می کنیم. این یافته ها نشان می دهد که والدین به صورتِ غریزی می دانند چه...

27 اسفند 1399

هوش مصنوعی پیانو زدن را با دیدن فیلمهای صامت می آموزد

یک سیستم جدید هوش مصنوعی تنها با مشاهده فیلم های صامت از پیانو زدن افراد می تواند به طور دقیق همان نت های اجرا شده را بنوازد.

20 اسفند 1399

روزی روزگاری آبادان؛ بی مسئله و بی هویت!

روزی روزگاری آبادان. فیلم از اسم مشکل دارد، فیلم نه زمانمند است، نه مکانمند، برخلاف اسم فیلم که ظاهراً قرار است از یک زمان سپری شده حرف بزند هیچ ردی از زمان و گذشته در فیلم موجود نیست و فیلم می تواند 10 سال بعدتر باشد یا 10 سال قبل تر، مگر فرقی هم می کند؟...

17 اسفند 1399

افزایش و کاهش وزن شاکردوست، صبور و عباسی در فیلم نرگس آبیار

گلاره عباسی برای بازی در فیلم ابلق به کارگردانی نرگس آبیار مجبور شد که بیش از 10 کیلو وزن اضافه کند.

16 اسفند 1399

کرونا و مصائب سریال سازی

حتی مخاطب تلویزیون هم می تواند حس کند که با آغاز کرونا در فرایند سریال سازی تلویزیون وقفه موثری افتاده است. این اتفاق البته در شش ماهه اول سال 99 بیشتر خود را نشان داد و کاهش موثر فرایند فیلمبرداری و فراوری آثار، به سرعت در خروجی آنتن بیرون ریخت و به نظر...

15 اسفند 1399

بیوگرافی نیکی مظفری و پدرش مجید مظفری

بیوگرافی نیکی مظفری: نیکی مظفری تنها فرزند مجید مظفری بازیگر سینما است. وی متولد 28 شهریور 1366 و دارای مدرک کاردانی معماری از لندن است. نیکی مظفری مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

14 اسفند 1399

خورشید مجیدی یکی از 7 فیلم منتخب جشنواره فیلم میامی

جشنواره فیلم میامی 2021 با معرفی فیلم های بین المللی حاضر در این دوره از فیلم خورشید مجید مجیدی به عنوان یکی از هفت فیلم منتخب این دوره نام برد.

8 اسفند 1399

محمدرضا فروتن در لرزش زندگی

تهران (پانا) - تله فیلم لرزش زندگی با بازی محمدرضا فروتن و لاله اسکندری از شبکه الکوثر پخش می شود.

24 بهمن 1399

شروع اکران سیاسی ترین فیلم دهه نود سینمای ایران

فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است از چهارشنبه 17 دی ماه روی پرده سینما های سراسر کشور می رود.

22 بهمن 1399

گامکان نمایش ویدئوهای اینستاگرام و تیک تاک در گوگل فراهم می گردد

شرکت گوگل خاطرنشان کرد که در حال کار روی بستری برای نمایش ویدئوهای کوتاه تیک تاک و اینستاگرام در موتور جست وجوی خود روی گوشی ها است.

17 بهمن 1399

پایتخت7 به نوروز 1400 می رسد؟

انتها توافقات نهایی جهت ساخت پایتخت7 مابین مدیران سیما و تولیدکنندگان این سریال صورت گرفت و فصل جدید پایتخت وارد پیش تولید شد.

9 دی 1399

کرونا از طریق خون منتقل نمی شود

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از مردم خواست تا اگر شرایط اهدای خون را دارند به صورت مستمر و در هفته ها و ماه های آینده برای اهدای خون مراجعه کنند.

1 دی 1399

2 انتصاب در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر

محسن بابایی ربیعی به عنوان مدیر دبیرخانه و دستیار دبیر و مهدی دوایی به عنوان مدیر هنری سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

18 آذر 1399

جهان همه هیچ و اهل جهان همه هیچ

بی حسی موضعی ازجمله فیلم هایی بود که اکران در روز های کرونا را تجربه کرد؛ روز هایی که تماشاگران کمتری سینما را برای تفریح و سرگرمی انتخاب می نمایند و همین موضوع آسیب های جدی را در چند ماه گذشته برای سینما ایجاد نموده است.

17 آذر 1399

آیا نیما یوشیج علوم اجتماعی ما زاده می شود؟

خبرنگاران نعمت الله فاضلی: پرسش مهمی که از اندیشمندان تأثیرگذار علوم اجتماعی جامعه ما وجود دارد اینست که چه زمانی می توانیم شأن فکری متمایز و اصیل برای آنها به عنوان متفکر اجتماعی ایرانی در جهان امروز برای آنها قائل شد؟

28 آبان 1399

با تعدادی از معروف ترین جاذبه های گردشگری کاپادوکیه آشنا شوید

یکی از مقاصد گردشگری ترکیه که بازدید از آن درصدر فهرست گشت و گذار گردشگران واقع شده است و بعنوان جواهر تاریخی مطرح می گردد، کاپادوکیه نام دارد. گردشگرانی که به کاپادوکیه سفر می نمایند، این فرصت و امتیاز را دارند که در یک سفر ماجراجویانه ضمن بهره مندی...

19 آبان 1399
تعداد: (56)