بده بزنیم! آقای مجری به همراه پشه و بچه اینبار در فیلیمو نوروز 1402

به گزارش تور سریلانکا، اگر هم اکنون در حال مطالعه این محتوا هستید و تصاویر و فیلم های مربوط به پشه و بچه در مهمونی را مشاهده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم همین الان با این دو شخصیت فوق العاده مجموعه مهمونی 2 آشنا شوید.

بده بزنیم! آقای مجری به همراه پشه و بچه اینبار در فیلیمو نوروز 1402

بعد از نوروز 1401، شخصیت پشه و بچه تا حد زیادی در بین بچه ها و نوجوانان یا حتی افراد بزرگسال محبوبیت پیدا کرد. به عنوان مثال، تکه کلام آن ها در میان مردم پخش شده است. دیدنگران برنامه مهمونی 1، مشتاقانه منتظر فرا رسیدن نوروز 1402 هستند تا فصل نو این سریال یعنی مهمونی 2 را نیز دیدن نمایند. بدون شک شخصیت های اصلی این برنامه یعنی پشه و بچه در مهمانی دو حضور خواهند داشت. به همین علت قصد داریم در ادامه به طور کامل درباره شخصیت این دو عروسک صحبت کنیم.

درباره برنامه مهمونی

سریال مهمانی در سال 1401 به کارگردانی و نویسندگی ایرج طهماسب ساخته شد. او بعلاوه به عنوان مجری و بازیگر در این سریال به ایفای نقش می پردازد. داستان سریال درباره فردی به نام طهماسب است که به تازگی به یک خانه نو نقل مکان می نماید. در همسایگی خانه آقای طهماسب، تالار عروسی وجود دارد که کارکنان آن به صورت مرتب به منزل آقای طهماسب رفت و آمد می نمایند.

این کارکنان باعث بروز حوادث و اتفاقات جالب و خنده داری می شوند که می تواند دیدنگران را در تعطیلات عید نوروز سرگرم کند. این سریال، یک گزینه کاملاً مناسب برای سپری کردن اوقات فراغت در نوروز 1401 بود. به همین علت، ایرج طهماسب تصمیم گرفت سریال مهمونی دو را نیز برای نوروز 1402 آماده کند.

شخصیت عروسک پشه

عروسک پشه یکی از آن عروسک های مجذوب کننده و پرطرفدار سریال مهمانی است که به نظر می رسد در برنامه مهمونی 2 نیز حضور داشته باشد. عروسک پشه دارای کاراکتر بسیار جالبی است و مانند تمامی پشه های موجود در جهان، علاقه بسیار زیادی به نیش زدن بدن انسان دارد. تقابل او با ایرج طهماسب برای نیش زدن بازیگران یا میهمانان برنامه، باعث بروز اتفاقات خنده دار می گردد. بعضی از ویژگی های شخصیتی عروسک پشه به صورت زیر هستند:

رفاقت با آقای طهماسب

با وجود اینکه عروسک پشه تمایل بسیار زیادی برای نیش زدن بدن انسان دارد، اما می توان نوعی احساس رفاقت و صمیمیت بین آقای طهماسب و پشه مشاهده کرد. به عنوان مثال، پشه برای نیش زدن از آقای طهماسب اجازه می گیرد. بعلاوه دیالوگ های صمیمی و محبت آمیز بین دو نفر رد و بدل می گردد که بر طنز ماجرا می افزاید.

شاید اگر شخصیت عروسکی پشه با آقای طهماسب دشمنی داشت، ماجرا تا این حد جالب نمی شد. او در بیشتر مواقع با مجری برنامه درد و دل می نماید. به عنوان مثال زمانی که عاشق یک پشه ماده می گردد، اندوه و ناراحتی خود را با آقای طهماسب در میان می گذاردتکه کلام بده بزنیم.

همانطور که گفته شد، تکه کلام شخصیت های پشه و بچه در میان مردم پخش شده است و بسیاری از مردم به شوخی از آن استفاده می نمایند. یکی از تیکه کلام های جالب عروسک پشه، بده بزنیم است. پشه با این عبارت به شخصیت مقابل اعلام می نماید که تمایل زیاد برای نیش زدن او دارد. واکنش طرف مقابل در بیشتر مواقع بسیار خنده دار و جالب است. به عنوان مثال، آقای طهماسب در دفعات اول به این عبارت واکنش چندانی نشان نمی دهد و سعی می نماید با نصیحت پشه را متقاعد کند که نیش زدن انسان ها کار درستی نیست.

اما زمانی که پشه راضی نمی گردد و بر تصمیم خود پافشاری می نماید، آقای طهماسب از مگس کش برای راندن او استفاده می نماید. بعلاوه واکنش میهمانان برنامه به عبارت بده بزنیم بسیار جالب است. بیشتر میهمانان با شنیدن این جمله شوکه می شوند و سعی می نمایند با عصبانیت یا مهربانی پشه را متقاعد نمایند که آن ها را نیش نزند. یکی از نکات جالب در رابطه با عروسک پشه در سریال مهمونی، این است که هیچ وقت از انسان ها نمی ترسد. ولی ترس بسیار زیادی نسبت به مگس کش دارد.

شخصیت عروسک بچه

صداپیشه این عروسک کاظم سیاحی است و عروسک گردانی آن را شیما بخشنده و محمد لقمانیان بر عهده دارند. جالب است بدانید عروسک بچه زودتر از عروسک پشه محبوبیت پیدا کرد. او صدای بسیار جالبی دارد و شخصیت خود را به عنوان یک کودک کار به نحو احسن ایفا می نماید. در ادامه درباره بعضی از ویژگی های شخصیت عروسک بچه صحبت می کنیم.

  • ظاهری معصوم و کار در خیابان

یکی از مهم ترین ویژگی های شخصیتی این عروسک، ظاهر معصوم آن است. نویسنده سریال تمام کوشش خود را انجام داده است تا مخاطب متوجه شغل عروسک گردد. عروسک بچه به عنوان گل فروش در خیابان کار می نماید. یکی از بزرگ ترین مسائلی که بیشتر جوامع در جهان درگیر آن هستند، افزایش تعداد بچه ها کار است. به همین علت، هدف اصلی همه دولت ها این است که بچه ها از امکانات رفاهی اولیه برای زندگی بهره مند شوند و نیازی به کار کردن در خیابان نداشته باشند.

کاراکتر بچه از سنین پایین در خیابان کار نموده است و طرز صحبت کردن او با سایر بچه های که در یک فضای عادی و معمولی رشد نموده اند کاملاً فرق دارد. به عنوان مثال، در بعضی از سکانس ها می بینیم که بچه بزرگ تر از سن خود رفتار می نماید و طرز فکر متفاوتی نسبت به سایر بچه ها دارد. ظاهر معصوم عروسک ممکن است در ابتدا دیدنگر را گول بزند.

ولی کافی است منتظر باشید تا یک مسئله جزئی بچه را عصبانی کند، در این حالت متوجه تفاوت و تضاد بین ظاهر معصوم و رفتار او خواهید شد. همین تضاد بر طنز ماجرا می افزاید.

  • عصبی و پرخاشگر اما مهربان

از دیگر ویژگی های شخصیت عروسک بچه، این است که به سرعت عصبی می گردد و در مقابل کوچک ترین حرکات دیگران پرخاشگری می نماید. حتی ممکن است در بعضی از سکانس ها بی ادب به نظر برسد و از الفاظ رکیک برای دعوا با دیگران استفاده کند. به گونه ای که بعضی از الفاظ موجب تعجب و شوکه شدن مهمانان برنامه می شوند. اما شاید همین تعجب مخاطب را به فکر وا دارد و رفتار کودکی که از سن پایین در بازار و در میان مردم در پی یک لقمه نان حلال بوده است را درک کند.

فردی که سریال مهمانی را به طور کامل دیدن کند، متوجه خواهد شد که عروسک بچه در عین عصبی و پرخاشگر بودن بسیار مهربان است و قلبی پاک و معصوم دارد. بعلاوه می توان به راحتی متوجه شد که شخصیت بچه علاقه بسیار زیادی به آقای طهماسب دارد. اما حتی از جزئی ترین حرکات آقای طهماسب نیز عصبانی می گردد.

آنالیز شخصیت بچه و پشه

شخصیت بچه و پشه بدون فکر انتخاب نشده اند و هدف خاصی در پشت انتخاب آن ها وجود دارد. به عنوان مثال، شخصیت بچه به مخاطب نشان می دهد که بچه ها کار تا چه حد در رنج هستند و ممکن است کوچک ترین مسائل این جهان آن ها را عصبانی کند. با این حال از نظر بسیاری از منتقدان، شخصیت عروسک بچه برای گروه سنی بچه ها مناسب نیست.

زیرا ممکن است بعضی از الفاظ و کلمات عروسک بچه تاثیر بدی بر مخاطبین در رده سنی پایین بگذارد. ولی همانطور که گفته شد مخاطبین اصلی سریال علاوه بر بچه ها و نوجوانان، افراد بزرگسال نیز هستند. علاوه بر این، شخصیت پشه نیز به وسیله بسیاری از منتقدان آنالیز شده است. با این حال، تعداد نظرات مثبت در رابطه با این عروسک ها بسیار بیشتر از نظرات منفی است.

زمان پخش مهمونی 2

طبق آخرین اخبار، فصل نو این سریال در روز سه شنبه یکم فروردین ساعت هشت صبح پخش می گردد و در تمام تعطیلات نوروز مخاطبین را سرگرم خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 اسفند 1401 بروزرسانی: 29 اسفند 1401 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1570

به "بده بزنیم! آقای مجری به همراه پشه و بچه اینبار در فیلیمو نوروز 1402" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بده بزنیم! آقای مجری به همراه پشه و بچه اینبار در فیلیمو نوروز 1402"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید