ترامپ: فقط در صورت تقلب در انتخابات، من بازنده خواهم بود!

به گزارش تور سریلانکا، دونالد ترامپ بار دیگر شائبه هایی را درباره فرایند انتخاباتی در آمریکا ایجاد کرد و گفت تنها در صورتی در انتخابات نوامبر شکست می خورد که تقلب شده باشد.

ترامپ: فقط در صورت تقلب در انتخابات، من بازنده خواهم بود!

به نقل از پایگاه خبری هیل، این اظهارات دونالد ترامپ دوشنبه در پایان سخنرانی برای هوادارانش در شهر اوشکوش ویسکانسین و در حالی که مردم را برای رای دادن ترغیب می کرد، مطرح شد.

این اظهارات به دنبال چندین ماه ادعای بدون مدرک از جانب ترامپ بیان می شود که رای گیری پستی گسترده در دوران پاندمی کرونا را دعوت از تقلب برای حضور در انتخابات می داند.

ترامپ گفت: ما باید در انتخابات پیروز شویم. نمی توانیم بازی بخوریم. بروید و رای دهید. اگر رای گیری غیابی انجام دادید، اطمینان حاصل کنید که رای شما شمارش می شود. از این مساله مطمئن شوید چون تنها راهی که ممکن است ما در انتخابات شکست بخوریم این است که در انتخابات تقلب شود. این را به یاد داشته باشید. این تنها راهی است که ممکن است ما در انتخابات ببازیم، پس باید خیلی مراقب باشیم.

دونالد ترامپ تنها ساعاتی پیش از آغاز کنوانسیون 2020 دموکرات ها برای اعلام رسمی نامزدی جو بایدن برای ریاست جمهوری آمریکا گفت: تنها راهی که آنها ممکن است در انتخابات پیروز شوند، همین است و ما نمی توانیم چنین اجازه ای بدهیم.

براساس نظرسنجی های جدید، جو بایدن در سراسر آمریکا و شماری از ایالت های چرخشی از ترامپ جلوتر است.

در همین حال، دموکرات ها به شدت در حال بررسی سرویس پست آمریکا هستند و هفته گذشته به ایالت ها هشدار دادند که نمی توان تضمین کرد که تمام رای گیری های پستی برای انتخابات نوامبر به موقع برای شمارش برسند، حتی اگر رای دهندگان دستورالعمل ایالتی را اجرا کنند.

این افشاگری پس از آن انجام شد که لوئیس دی جوی، رئیس سرویس پست آمریکا تغییرات بسکمک را در این سازمان انجام داد که شامل حذف تعدادی از ماشین های دسته بندی نامه ها می شود و این اقدام انتقادهایی را به دنبال داشت. دی جوی این اقدامات را با هدف کاهش هزینه ها و کمک به این سازمان دانسته که از مدت ها پیش با مسائل مالی روبرو بوده است.

ترامپ از رئیس سازمان پست آمریکا که از حامیان مالی بزرگ جمهوری خواهان بوده، استقبال کرده است و اتهام تضعیف این سازمان از سوی دولتش را نمی پذیرد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 523

به "ترامپ: فقط در صورت تقلب در انتخابات، من بازنده خواهم بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: فقط در صورت تقلب در انتخابات، من بازنده خواهم بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید