دانشگاه های برگزیده در حوزه ارتباط با صنعت معرفی شدند

به گزارش تور سریلانکا، دانشگاه ها و طرح های برگزیده در حوزه ارتباط دانشگاه با صنعت در هشتمین نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور معرفی شدند.

دانشگاه های برگزیده در حوزه ارتباط با صنعت معرفی شدند

به گزارش خبرنگار دانشگاه تور سریلانکا، دانشگاه های برگزیده در حوزه ارتباط با صنعت در هشتمین نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور معرفی و تقدیر شدند.

دانشگاه صنعتی شریف به دلیل تعداد قراردادها، دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه خوارزمی از جهت توسعه دوره های مهارت افزایی و اشتغال، دانشگاه های علامه طباطبایی، تهران و امیرکبیر به دلیل فعالیت و دستاورد های شاخص در ارتباط با صنعت به عنوان دانشگاه های شایسته تقدیر، معرفی شدند.

طرح های برگزیده ارتباط با صنعت

در این نشست، حسن علم خواه با طرح توسعه دانش فنی فرایند پوشش دهی با استفاده از مواد آلیاژی بر روی پره توربین بخار از دانشگاه بوعلی سینا همدان، مهدی نکومنش با طرح فراوری پلی پروپلین با مقاومت ضربه ای بالا از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بیژن رشیدیان با طراحی و ساخت و پرتاپ ماهواره کوچک شریف از دانشگاه شریف، مصطفی صفوی با طرح ساخت و پرتاپ ماهواره کوچک امیرکبیر از دانشگاه امیرکبیر مورد تقدیر قرار گرفتند.

از دیگر تقدیر شدگان این نشست می توانیم به حسین مهدوی با طرح سنتز پلیمر رسانای ویژه با قابلیت تغییر رنگ برگشت پذیر از دانشگاه تهران، مقداری با طرح بهینه سازی ربات دستیار آموزشی زبان اشاره به بچه ها ناشنوا، محمد رحیمیان با طرح تهیه فهرست انتشار آلاینده های هوای کلانشهر های تهران از دانشگاه تهران، ندا محمد اسماعیلی با طراحی الگوی تعالی مدیریت منابع انسانی بخش دولتی از دانشگاه تهران اشاره کنیم.

گفتنی است؛ هشتمین نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور، با امضاء دو تفاهم نامه در جهت بهره برداری از گرنت فناوری به انتها رسید.

بیشتر بخوانید:

  • نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه ها با امضاء 2 تفاهم نامه به انتها رسید
منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 22

به "دانشگاه های برگزیده در حوزه ارتباط با صنعت معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه های برگزیده در حوزه ارتباط با صنعت معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید