راهنمای خرید کلید اتوماتیک

به گزارش تور سریلانکا، هم اکنون یکی از مفیدترین و پرکاربردترین نیرویی که انسان ها به آن احتیاج دارند و می توانند احتیاجهای انسان را رفع نمایند، نیروی برق شمار می رود. چه بسا اینکه بسیاری از امور را برای انسان ها راحت تر نموده است. از روشنایی منازل، ساختمان ها و خیابان ها و غیره گرفته تا گردش موتورهای سنگین.

راهنمای خرید کلید اتوماتیک

در صنایع و حوزه های مختلف با وجود اینکه نیروی برق به عنوان یک جریان ساده و البته مطمئن به شمار می رود اما همواره نمی تواند بدون خطر باشد. این ارزانی و سادگی برای انسان ها می تواند خطرآفرین باشد که در دنیای برق خطرآفرین ترین کاری که برای انسان می تواند به وجود بیاید خطر برق گرفتگی می باشد؛ اما تجهیزات و تاسیسات برقی مختلفی وجود دارد می تواند امنیت را در این صنعت برای ما به وجود بیاورد.

کلید اتوماتیک و کاربرد آن

کلیدهای اتوماتیک از جمله تجهیزاتی به شمار می فرایند که می توانند برای حفاظت از تجهیزات و وسایل برقی مورد استفاده قرار بگیرند. این دسته کلید ها برای وسایل مختلفی مثل دستگاه های صنعتی، مدارهای روشنایی مراکز مسکونی و صنعتی، سیم و کابل های مدار در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه کاربرد داشته اند. در کلیدهای اتوماتیک و کلیدهای غیر اتوماتیک تفاوت هایی دیده می گردد که می توانیم به رله های هوشمند الکترونیکی موجود در کلیدهای اتوماتیک هوایی اشاره نماییم. کلیدهای غیر اتوماتیک در اصل کاربردشان برای قطع و وصل کردن می باشد و رله ندارند.

مثلاً می توان به کنتاکتور اشاره کرد که یک کلید غیر اتوماتیک به شمار می رود. کلید اتوماتیک علاوه بر اینکه به دلیل استفاده از کلید فیوز مزیت های زیادی دارد بلکه می توان به موارد دیگری نیز اشاره کرد که تمامی این موارد منجر می گردد تا ما از کلیدهای اتوماتیک استفاده نماییم و در زمان ساختمان سازی به سراغ استفاده و خرید کلید اتوماتیک برویم.

شماره 1) در صورتی که ما برای مدار اتصال کوتاه شده از کلید اتوماتیک استفاده کنیم به سرعت رله اضافه جریان کلید مدار را قطع می کند.

شماره 2) بعد از قطع مدار به واسطه کلید اتوماتیک در زمان ایجاد اخطار و خطا سریعاً دوباره آماده به کار می گردد

شماره 3) کنتاکت های فرعی در کلیدهای اتوماتیک وجود دارد که از طریق آنها می توان به واسطه چراغ سیگنال در اتاق فرمان شرایط کلید را آنالیز نمود این شرایط شامل قطع ، وصل و ایجاد خطا می باشد.

خرید کلید اتوماتیک

کلید اتوماتیک کامپکت از نظر اندازه کوچک است و به همین جهت زمانی که در تابلو برق صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد فضای کوچکی را اشغال می کند. این نوع از کلیدهای اتوماتیک جنس پلاستیکی دارند و به همین جهت نمی توان آنها را تعمیر کرد.

همچنین از لحاظ قدرت در این نوع از کلید ها به نسبت کلید های مینیاتوری قدرت قطع زیاد تری داشته است ولی قدرت قطع آنها به نسبت کلید های اتوماتیک هوایی کمتر می باشد.

بهترین مرجع خرید تجهیزات برقی

اگر شما هم می خواهید به سراغ یکی از فروشگاههای بروید که بهترین و باکیفیت ترین لوازم و تجهیزات برقی را در آن خریداری کنید و همچنین برای خرید کلید اتوماتیک نیز اقدام کنید از فروشگاه تهران برق به نشانی https://tehranbargh.com/ بهره ببرید که در آن می توانید تجهیزات برق و روشنایی و برق صنعتی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

منبع: فرارو
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 715

به "راهنمای خرید کلید اتوماتیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای خرید کلید اتوماتیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید