مطهری: از مدیریت باشگاه پرسپولیس توقع دارم بیشتر قدم بردارند، فریب نتیجه بازی رفت را نمی خوریم

به گزارش تور سریلانکا، مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل گهر تیم خیلی خوبی است که سرمربی باتجربه ای دارد و در بخش های مختلف تیم قابل قابل احترامی است.

مطهری: از مدیریت باشگاه پرسپولیس توقع دارم بیشتر قدم بردارند، فریب نتیجه بازی رفت را نمی خوریم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حمید مطهری در نشست خبری قبل از بازی با گل گهر از هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: نتیجه بازی رفت ما را فریب نمی دهد. آن مسابقه تمام شده و می دانیم بازی سختی داریم. گل گهر تیم خیلی خوبی است که سرمربی باتجربه ای دارد و در بخش های مختلف تیم قابل قابل احترامی است. هم بازی سازی از عقب را دارد و هم زمانیکه تحت فشار قرار بگیرد، بازی با هدف و در کانال ها را بلند هستند. بازی سختی خواهیم داشت اما برنامه ریزی و طراحی خودمان را داریم. ان شاءلله بتوانیم فردا با یک فوتبال رو به جلو و هجومی تاکتیک خودمان را به تیم حریف دیکته کرده و موقعیت خلق کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

وی ادامه داد: می دانیم همه بازی های لیگ سخت است و در این شش هفته دیدارهای دشواری داریم. تیم هایی پیروز هستند که تلاش و اراده داشته باشند و در این سال ها دیدیم پرسپولیس به معنی واقعی تلاش و اراده را عملیاتی و اجرایی کرده است. بچه های ما خیلی زحمتکش و پرتلاش کار می کنند تا بتوانیم پیروز باشیم. سعی داریم فوتبال رو به جلو را با استفاده از کل فضای زمین و فوتبالی شناور به نمایش بگذاریم و بتوانیم نتیجه خیلی خوبی بگیریم.

مربی تیم پرسپولیس درباره اینکه از بازی فردا به نام تقابل امیر قلعه نویی و استقلالی های قدیم با پرسپولیس یاد می شود، نام کرد: خیلی دوست ندارم درباره این موضوع حرف بزنم. هرچند برای پرسپولیس انجام وظیفه می کنیم اما خیلی در این مسائل نیستیم. همیشه نشان داده ایم مقابل همه تیم ها آمار خوبی داریم. قلعه نویی مربی قابل احترامی است اما کار خودمان را می کنیم و خیلی به این موارد و حاشیه ها توجهی نداریم. یحیی گل محمدی هرجایی به نام سرمربی بوده نشان داده آمارهای خیلی خوبی دارد.

مطهری درباره آیا فرایند صدرنشینی پرسپولیس در فاصله شش هفته مانده به پایان مسابقات ادامه خواهد داشت، گفت: می دانید صدرنشینی در لیگ برتر فوق العده سخت است و مثل راننده ای می ماند که همیشه باید جلو را نگاه کند. پرسپولیس هم اینگونه است. راننده گهگاهی آینه بغل و عقب را نگاه می کند اما یک راننده باهوش همیشه حواسش به جلو است. ما هم به این شش بازی به این شکل نگاه می کنیم.

بیشتر بخوانید:

  • دو مشتری دست به نقد برای مهاجم پرسپولیس/ تیم پرتغالی در پی فروش مغانلو

وی ادامه داد: بازیکنان مان نهایت تلاش خود را می کنند تا بتوانیم صدرنشینی خود را که حفظ کنیم. این کار فوق العاده سخت است و باید نگاه تان مثل یک راننده رو به جلو باشد. البته حواس ما به آینه بغل و عقب هم است منتهی نگاه اصلی مان رو به جلو است.

مربی پرسپولیس درباره آخرین شرایط تمدید قرارداد بازیکنان این تیم شرح داد: باشگاه کارش را انجام می دهد و سرمربی و کادرفنی هم نظرات شان را گفته اند. باشگاه هم کتبی و شفاهی با بازیکنان صحبت کرده و فقط باشگاه پرسپولیس می تواند در این مورد نظر بدهد. می دانم پیگیر هستند کار تمدیدها انجام شود منتهی این موضوع نباید تمرکز ما را برای ادامه بازی ها به هم بزند.

مطهری درباره شرایط مصدومان پرسپولیس گفت: سه بازیکن مصدوم داریم. باید درباره سه نکته هم صحبت کنم. بچه های ما در تیم ملی نقشی کلیدی داشتند و آسیب دیدند اما ما پرسپولیسی ها همیشه اولویت مان تیم ملی و نام مقدس ایران بوده است. نکته دوم یک ضرب المثل است که می گوید کلیدها را همیشه روی یک جاکلیدی آویزان نمی کنند. به همین دلیل بازیکنان کلیدی دیگری هم برای جایگزینی این بچه ها داریم. هرچند همیشه نشان داده ایم تیم فوق العاده ای هستیم و بازیکنان مان ارزشمند هستند. همیشه کار خود را تیمی جلو برده ایم.

وی شرح داد: نکته سوم این است که هیچگاه دنبال عذر، بهانه و فرار رو به جلو نباشیم. یک چیز شما را به پیروزیت می رساند و آن هم این است که همیشه قوی تر از بهانه هایت باشی. اینکه فقط بخواهی بهانه بیاوری، به پایین سوق تان می دهد. می توانید قوی باشید به این شرط که قوی تر از بهانه های تان باشید.

مربی پرسپولیس ادامه داد: یک نکته هم درباره مسائل مالی باشگاه بگویم. بچه های ما فوق العاده با حُجب و حیا هستند و همیشه سعی کرده اند با کارشان توانمندی خود را نشان بدهند. از باشگاه، سمیعی و صدری به نام مدیرعامل و رئیس هیات مدیره توقع دارم. واقف هستیم نهایت تلاش خود را می کنند اما دوست داریم بیشتر قدم بردارند. تیمی که فوتبال فوق العاده خوبی بازی می کند و سال ها است قهرمان می شود، حقش بیشتر از این ها است.

مطهری اضافه نمود: این بچه ها آدم هایی نیستند که غُرولند کنند. همیشه سعی کرده ایم مسائل را در خودمان حل و فصل کنند. توقع دارم مسائل آنها را هرچه سریع تر حل و فصل کنند تا بازیکنان دغدغه مالی نداشته باشند و این یک تعهد دو طرفه است. هم کادرفنی و بازیکنان به باشگاه و هم باشگاه به ما. امیدواریم این تعهد دو طرفه باشد تا جلو برویم. می دانم مدیران باشگاه نهایت سعی و تلاش خود را می کنند اما حق بچه ها خیلی بیشتر از این ها است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1057

به "مطهری: از مدیریت باشگاه پرسپولیس توقع دارم بیشتر قدم بردارند، فریب نتیجه بازی رفت را نمی خوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: از مدیریت باشگاه پرسپولیس توقع دارم بیشتر قدم بردارند، فریب نتیجه بازی رفت را نمی خوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید