معرفی هیأت ارزیابی متون بخش دانشجویی هفدهمین جشنوارۀ تئاتر مقاومت

به گزارش تور سریلانکا، هیأت ارزیابی متون بخش دانشجویی هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت معرفی شدند.

معرفی هیأت ارزیابی متون بخش دانشجویی هفدهمین جشنوارۀ تئاتر مقاومت

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت، طی احکامی جداگانه دکتر فارس باقری، میلاد اکبرنژاد و جواد صداقت، به عنوان اعضای هیأت ارزیابی متون بخش دانشجویی جشنواره معرفی شدند.

فارس باقری متولد 1354، نویسنده و کارگردان، دارای مدرک دکتریِ مطالعات تخصصی تئاتر از دانشگاه تهران، مدرس دانشگاه تهران، دانشگاه هنر و دانشگاه سوره می باشد. تا به امروز از وی نمایشنامه های متعددی منتشر شده است و کارگردانی و اجرای چندین نمایش را در کارنامۀ هنری خود دارد. همچنین وی نمایشنامه نویس برگزیدۀ جایزۀ عظیم ادبیات نمایشیِ سالِ ایران در سال های 1381 و 1394 و نمایشنامه نویس برگزیدۀ جشنوارۀ بین المللی فجر در سال 1393 بوده است.

میلاد اکبرنژاد متولد 1354، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر از دانشکدۀ هنر های زیبای دانشگاه تهران است.

وی چندین داستان، مقاله و یادداشت در حوزۀ تئاتر، نمایشنامه نویسی و رسانه نوشته است. خلق بیش از پنجاه نمایشنامه، کارگردانی و نگارش بیش از 35 نمایش رادیویی و کارگردانی چندین تله تئاتر تلویزیونی در کارنامۀ اکبرنژاد دیده می گردد. وی در جشنواره های مختلفی همچون عاشورائیان، تئاتر فجر و ... پیروز به دریافت جایزه در بخش های نمایشنامه نویسی و کارگردانی شده است.

جواد صداقت متولد 1357 در بندر بوشهر، نویسنده، کارگردان، دراماتورژ، بازیگر و طراح صحنه است. وی مدرس و عضو هیأت علمى گروه سینما و تئاتر دانشگاه آزاد اسلامى و همچنین رئیس انجمن هنرهاى نمایشى استان بوشهر است.

داورى و بازبینی در چندین جشنوارۀ دانشجویی و استانی و نیز نگارش چندین پژوهش و ارائۀ مقالات تخصصی از جمله سوابق او به شمار می رود. وی همچنین در چندین جشنوارۀ استانى، ملى و بین المللى، به عنوان کارگردان حضور داشته است.

هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح، آذرماه امسال و با دبیری حمید نیلی برگزارخواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 466

به "معرفی هیأت ارزیابی متون بخش دانشجویی هفدهمین جشنوارۀ تئاتر مقاومت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی هیأت ارزیابی متون بخش دانشجویی هفدهمین جشنوارۀ تئاتر مقاومت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید