پلتفرم های اشتراک گذاری ویدئو انگلیس باید از کاربران محافظت نمایند

به گزارش تور سریلانکا، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، آفکام (سازمان تنظیم نماینده مقررات رسانه ای انگلیس) بیان کرد پلتفرم های اشتراک گذاری ویدئو مانند تیک تاک و اسنپ چت باید قوانینی شفاف درباره محتوای ایجاد نمایند تا کاربران بتوانند ویدئوهای مخرب را علامت گذاری نمایند و دسترسی به محتوای هرزنگاری هم محدود گردد.

پلتفرم های اشتراک گذاری ویدئو انگلیس باید از کاربران محافظت نمایند

تحت قوانینی که سال گذشته در انگلیس اجرایی شد، پلتفرم های اشتراک گذاری ویدئو باید اقدامات متناسبی برای حفاظت از تمام کاربران در برابر محتوای غیرقانونی (به خصوص محتوای مخصوص کاربران زیر 18 سال) انجام دهد.

آفکام که مسئولیت اجرای قوانین در این پلتفرم ها را برعهده دارد، دستورالعملی برای شرکت های مذکور منتشر نموده و از آنها خواسته فرآیندهای ایمنی و ثبت شکایات را ارتقاء دهند.

ملانی داوس مدیر اجرایی آفکام، در این باره می گوید: ویدئوهای آنلاین نقش مهمی در زندگی مردم به خصوص بچه ها دارند اما بسیاری از کاربران هنگام استفاده از پلتفرم های اشتراک گذاری ویدئو با محتوای نفرت پراکنی، خشن یا نامناسب زیادی روبرو می شوند.

وی اضافه کرد: پلتفرم ها اکنون از لحاظ قانونی وظیفه دارند تا گام هایی برای محافظت از کاربران شان اتخاذ نمایند. بنابراین ما نظارت بر این شرکت های فناوری را بیشتر می کنیم و همزمان اقدامات بیشتری برای مقابله با طیف وسیع تر آزارهای آنلاین در آینده انجام خواهیم داد.

تحقیقات این سازمان نشان داده یک سوم کاربران یک بار شاهد محتوای نفرت پراکنی بوده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مهر 1400 بروزرسانی: 29 مهر 1400 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 1181

به "پلتفرم های اشتراک گذاری ویدئو انگلیس باید از کاربران محافظت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلتفرم های اشتراک گذاری ویدئو انگلیس باید از کاربران محافظت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید