ترامپ: حامیان 75 میلیون نفری من مدتها صدایی قدرتمند خواهند بود!

به گزارش تور سریلانکا، به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که به برانگیختن حامیان خود و تشویق آنان به ایجاد آشوب و یورش به درون ساختمان کنگره در روز چهارشنبه متهم شده است، روز آدینه بار دیگر در یک پیغام توئیتری نوشت: 75 میلیون نفر از میهن پرستان خوب آمریکا که به من، [سیاست] نخست آمریکا، و [سیاست] آمریکا را باردیگر طراز اول می کنیم، رأی داده اند؛ تا مدت زمانی طولانی در آینده صدایی قدرتمند خواهند بود!

ترامپ: حامیان 75 میلیون نفری من مدتها صدایی قدرتمند خواهند بود!

وی در ادامه این پیغام بدون اشاره دقیق به مقصود اصلی خود نوشت: این افراد [رأی دهندگان] به هیچ شکل و فرمی مورد بی حرمتی یا رفتار ناعادلانه قرار نخواهند گرفت.

لازم به ذکر است که روز گذشته (چهارشنبه) همزمان با برگزاری نشست گنکره برای تأیید آرای الکترال انتخابات 2020 آمریکا، دونالد ترامپ با ارسال پیغام هایی در توئیتر و فیس بوک حامیان خود را به برگزاری تجمع اعتراضی در برابر کنگره و اعتراض به آنچه که وی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری می خواند، دعوت کرد.

در یورش ناگهانی معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به داخل کنگره این کشور چهار تن کشته شدند که به گفته پلیس، تمام کشته شدگان از هواداران دونالد ترامپ بودند. همچنین تا به امروز پلیس آمریکا 52 نفر را در این اعتراضات بازداشت نموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 779

به "ترامپ: حامیان 75 میلیون نفری من مدتها صدایی قدرتمند خواهند بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: حامیان 75 میلیون نفری من مدتها صدایی قدرتمند خواهند بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید