خبرنگاران بخشی از دستاوردهای وزارت دفاع به مناسبت روز صنعت دفاعی رونمایی می شود

به گزارش تور سریلانکا، تهران- خبرنگاران- امیر سرتیپ سعید شعبانیان معاون هماهنگ کننده وزیر دفاع در نشست شورای چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت که مجموعه وزارت دفاع به مناسبت های مختلف برنامه هایی را تا سرانجام سال به منظور گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از جمله رونمایی از دستاوردهای دفاعی در 31 مرداد روز صنعت دفاعی، خواهد داشت.

خبرنگاران بخشی از دستاوردهای وزارت دفاع به مناسبت روز صنعت دفاعی رونمایی می شود

به گزارش شنبه شب وزارت دفاع، شعبانیان اضافه نمود: هدف از برگزاری این نشست هماهنگی برای برگزاری هر چه بهتر مراسم گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس در سطح کشور به ویژه در سطح نیروهای مسلح و وزارت دفاع است.

وی با اشاره به برگزاری ستاد چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در حضور سرلشکر محمدحسین باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: واقعه دفاع مقدس نفطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود، زیرا هر چه داریم از دفاع مقدس است به همین جهت برنامه ریزی هایی اجرا شده بود که امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس را به صورت ویژه برگزار کنیم، اما شیوع ویروس کرونا بسیاری از فعالیت هایی که از قبل برای برگزاری مراسم مورد اشاره پیش بینی شده بود را تحت شعاع قرار داد.

او ادامه داد: همچنین مانند سال های گذشته برنامه های زیادی در ارتباط با دفاع مقدس مثل راهیان نور و گرامیداشت سه وزیر دفاع شهید داشتیم و امیدواریم با کم شدن و از بین رفتن سایه کرونا از کشور برنامه های فرهنگی وزارت دفاع مانند گذشته و با تمام توان اجرا شود.

شعبانیان در ادامه با اشاره به اینکه با وجود بیماری کرونا برنامه های متعددی تا پایان سال خواهیم داشت، شرح داد: مجموعه وزارت دفاع به مناسبت های مختلف برنامه هایی را تا پایان سال به منظور گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از جمله رونمایی از دستاوردهای دفاعی در روز صنعت دفاعی، خواهد داشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 406

به "خبرنگاران بخشی از دستاوردهای وزارت دفاع به مناسبت روز صنعت دفاعی رونمایی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بخشی از دستاوردهای وزارت دفاع به مناسبت روز صنعت دفاعی رونمایی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید