خبرنگاران واحدهای تولیدی آلاینده گلستان تعطیل نمی شوند

به گزارش تور سریلانکا، گرگان - خبرنگاران - مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت که با هدف تسهیل در فرایند تولید و کمک به ایجاد اشتغال پایدار در سال جهش تولید، از ابتدای امسال تا به امروز هیچ واحد تولیدی در این استان به دلیل مسائل زیست محیطی و آلایندگی تعطیل نشد.

خبرنگاران واحدهای تولیدی آلاینده گلستان تعطیل نمی شوند

محمدرضا کنعانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: مسائل زیست محیطی واحدهای تولیدی استان در صورت بی توجهی به هشدارها، ابتدا در جلسات شهرستانی و در صورت تداوم مسائل در جلسه ویژه کارگروه تسهیل بررسی و برای رفع آن چاره جویی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه هدف محیط زیست، راهبری واحدها برای توسعه گلستان است افزود: برای اخذ مجوز زیست محیطی 95 درصد واحدهایی که در ابتدای جهت استقرار و راه اندازی هستند، موافقت اصولی صادر و تعطیلی واحدهای آلاینده از دستور کار خارج شد.

وی به پایش برخط (آنلاین) واحدهای تولیدی استان اشاره کرد و گفـت: در حال حاضر پنج واحد تولیدی از جمله سایت پرورش میگو گمیشان، سیمان پیوند و کانسرخزر به صورت آنلاین برررسی و پایش می شوند و پایش ها بقیه واحدها به صورت خوداظهاری است.

کنعانی همچنین به راه اندازی قرارگاه رسانه ای محیط زیست در گلستان اشاره کرد و یادآور شد: این قرارگاه می تواند ظرفیت بخش رسانه محیط زیست را توسعه داده و خروجی گزارش های خبری این قرارگاه عامل بازدارنده و نظارتی در فعالیت های محیط زیست باشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-srilanka.ir شناسه مطلب: 491

به "خبرنگاران واحدهای تولیدی آلاینده گلستان تعطیل نمی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران واحدهای تولیدی آلاینده گلستان تعطیل نمی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید